Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kérdés?

Menstruációs kérdés?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 1 éve van meg. Mindig máskor jött eddig meg, még rendszertelen. Először nagyon erős volt éjszaka mindig átáztam, szerintem azért mert akkor nagyon ideges voltam miatta, mert még ugye új dolog volt meg nem is éreztem még magam felkészültnek erre, na mind1. Azóta volt amikor 1-2 kimaradt de utána minden hónapban volt csak mindig máskor és már nem olyan sok hanem normális.

Most elég sok feszültség van itthon, mindig ideges vagyok, gyomorgörcsöm van és hát vagy 2 hónapja úgy jön meg hogy nagyon kevés szinte csak pár csepp és az se olyan híg. Tart ez 2 napig, tehát alig, szinte semmi sincs.

Lehet ez szerintetek az idegeskedéstől?

Ki is maradhat?


Köszi


2011. júl. 4. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet az idegeskedéstől. Nekem volt hogy, stresszhelyzetben elcsúszott a havim. Volt, hogy kimaradt, meg hogy nem volt annyira erős a vérzésem, mint előtte. Megesik az ilyen, főleg, ha rendszertelen még a havid.


Próbáld meg kizárni a problémákat, nem annyit idegeskedni rajta! Tudom, könnyű leírni, de nekem sikerült. Pedig én nagyon magamra tudok venni dolgokat. Legyen szó csak egy hallott veszekedésről, amihez semmi közöm. A zene sokat segít, vagy egy séta, ahol egyedül vagy, rendezed magadban a dolgokat. Ha pedig inkább társasági ember vagy, akkor beszéld ezt meg a legjobb barátnőddel, hogy egy kicsit leadj a probléma súlyából. Lényeg: NE IDEGESKEDJ!

2011. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!