Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon hamar átázik? Milyen...

A tampon hamar átázik? Milyen gyakran cserélitek?

Figyelt kérdés
ITT egy jobb minőségre gondolok (ob)!!A barátnőm 14 most próbálná ki először szerintetek korai?és hamar átázik?milyen gyakran csérélitek?
2011. júl. 4. 17:04
 1/7 anonim válasza:
rá van írva a dobozra, meddig bírja általában... a barátnődnek miért lenne korai? aki menstruál, az miért ne használhatná?
2011. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azért korai, mert szűz lányoknak nem szokták javasolni a tampon használatát. Bár ma már a mai fiatalok istentudja miket dugdosgatnak magukba. Ha mégis annyira használni akarja, akkor a legkisebbet vegye, és kövesse a tájékoztatóban leírtakat. Előtte utána kézmosás, mert különben elkaphat valamit. Az is le van írva, hogy meddig ajánlatos bent hagyni. Amúgy meg, érezni fogja, ha már csúszna kifele.
2011. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem korai, bele van írva a tájékoztatóba, hogy akár az első menstruáció kezdetétől is használható :) Ha szűz akkor a legkisebbet használja (mini) ha már él nemi életet akkor válthat normálra :)


Tapasztalatból beszélek, én is 14 éves korom óta használom :)De igazából nyugodtan megkérdezhetitek anyukátokat is, hogy ha ő azt használja mióta stb. Ez ilyen korba nem égő, nem gáz. Sőt természetes dolog :)


Amúgy, hogy milyen időnként kell cserélni le van írva az is :) De amúgy az elején 2óránként aztán ahogy múlik kicsit tovább is maradhat de azért ne fél napot meg ilyenek..de 2 óránként minimum...amúgy a higénia a legfontosabb..kézmosás előtte és utána :D Remélem segítettem valamennyit :)

2011. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!csak ő attól fél mert ugye vízbe akar menni ,hogy elfelejti kicserélni és a vízbe ....
2011. júl. 4. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
én csak tampont használtam még, és a víztől nem ázik át jobban, én 4-5 óránként cserélem a minit, mindegy, hogy OB vagy nem, ugyanabból készül. 20L
2011. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én 3-4 óránként cserélem akkorra ázik át.Mini ob-t használok.


14L

2011. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

aki menstruál, az miért ne használhatná?


mert még kislány és nem kell ringyót nevelni belőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!