Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell csinálni ha megjön a...

Mit kell csinálni ha megjön a menstruáció?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elektronikus eszközök kategóriában semmit, de gondolom nem ide szántad.

Ha megjön a menstruáció, akkor szépen ki kell mosakodni a (már bocsánat) vérből, és a fehérneműbe betétet kell tenni, vagy a hüvelybe tampont kell felhelyezni, már csak azért, hogy ne kenjen össze minden ruhádat.

2008. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az elötem szoló gondolom a kimosakodást úgy értette hogy kívülröl, brlül nem kell mosakodni ki jön az magától. érdemes anyunak is elmondani, ö tud segíteni milyen betétet vegyél, vagy ha nagyon akarod tampont. ha anyunak nem szívesen akkor egy idösebb barátnö vagy olyan aki már használ, nem szégyen kérdezd meg nyugottan.
2008. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És lehet betétet hordani mielött még nem jött meg a menstruációm?
2008. febr. 27. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted még sosem jött meg? Előtte miért akarsz betétet hordani? Szerintem felesleges. Maximum ha már elindult a hüvelyi folyásod, és a fehérneműd nagyon "olyan" lesz, és ez zavar, akkor használhatsz tisztasági betétet.
2008. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké
2008. márc. 3. 17:06
 6/6 anonim válasza:
én is probálgattam még mensi elott a betétet,hogy kb milyen is lessz az..! nem volt jo,de egy ido után meglehet szokni...nem akarom utánozni a tobbieket,eggyet értek veluk,!!!!
2008. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!