Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 14 vok és csak 2x jött meg...

Ha 14 vok és csak 2x jött meg összesen és normál tamponom van, abban fürödhetek termálvízben és csúszdázhatok meg ugrálhatok mint a hülyegyerek a vízben?

Figyelt kérdés
FONTOS!!!!!és SÜRGŐS!!! esetleg citrom segítene,hogy egy időre abbamaradjon? mert fél napig segített de utána megint megjött :@
2011. júl. 9. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, csúszdázhatsz és ugrálhatsz.. csak cseréld kb óránként a tampont! huu viszont abban nem vagyok biztos, hogy a termálvíz jó ötlet.. az ugye meleg, és a meleg..és abban jobban szaporodnak a bacik stb.
2011. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy meglepetés érjen, ne legyél bent órákig és cseréld ki rögtön, miután kijössz a vízből.
2011. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a mini tampon nem lenne jobb? de holnap megyünk és ilyenkor már zárva vannak a boltok. csak normál tamponom van!És ha normált használok mi baj lehet? ESETLEG citromos megoldás?
2011. júl. 9. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A citromos megoldás nem ér semmit. Tapasztalatból írom. De én a helyedben nem mennék fürödni, amíg megvan a havim. Egyáltalán nem higiénikus a többi fürdőzőre nézve, és rád sem.
2011. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy óránál tovább ne legyél tamponnal vízben.
2011. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

áh, ide tampon se kellett!! egy 2 literes flakonba öntöttem frissen facsart citrom levet vizet plusz citrom darabkákat, vagy karikákat. ebből minden medencézés után ittam. ( fontos,hogy 1-2 nappal előtte is kezdtem a citrom-kúrát) és !!!SEMMI!!! "baleset" nem történt. Vígan ugrándozhattam a termálvízben! Még a forróban is!!!!:)Kicsit sokszor mentem el wc-re megnézni,hogy nem-e történt " baleset"- de ezt ki lehet bírni!!

Lehet,hogy másnál nem jön be ez a CITROMOS KÚRA, de nálam bejött :))

2011. júl. 10. 22:23
 7/7 A kérdező kommentje:
FONTOS!!!! a citromos kúrábol NEM, lehet rendzsert csinálni. Max. 1x 2x AJÁNLATOS!( ezt neten olvastam )
2011. júl. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!