Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció megjöhet este...

A menstruáció megjöhet este is? Ha igen akkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megjöhet. Akár este is. Amikor észreveszed hogy megjött, lemosod magad, fehérneműt cserélsz és veszel fel egy tiszta bugyit, amelybe teszel egy egészségügyi betétet. Ha peches vagy, akkor lecserélheted az ágyneműt és a lepedőt is :S
2008. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez furi kérdés.A menstruáció nem tudja mikor van este és reggel.Szerintem ezeknek a dolgoknak nézz utána még mielött baj lesz belöle.
2008. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én menzeszem is este jött meg,pont még mielőtt fürödni mentem volna.(ez volt a legelső)Ugyhogy a tisztasági lett véres,nem a bugyim.Megfürödtem,és betettem egy vastagabb tisztaságit.Az éjszakára elég is volt nekem.Másnap lett erősebb csak.
2008. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2008. márc. 3. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem altalaban este nm szokott fojni,gondolom mivel fekszek de ez teljesen egyen fuggo
2010. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!