Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak a meleg miatt van? :S

Csak a meleg miatt van? :S

Figyelt kérdés

picit késik a havim és kicsit már félek... tudom, nem kéne, dehát...

múlt héten voltam orvosnál, annyira stresszeltem magam, hogy remegtem és utána majdnem el is ájultam... meg ez a hirtelen jött meleg... ettől késhet? :S két hét múlva kell visszamennem nődokihoz a vérvizsgálatom miatt, de addig kikészít az ilyesmi, mert mi van ha más bajom van vagy hasonló... fertőzés, ciszta és a terhesség... szóval az alapgondolatok kizárva, mert azt mondta volna az orvos...


2011. júl. 12. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire kellett a vérvizsgálat?

Figyelj, ha nagy baj lenne, már tudnád. A terhességet nem biztos, hogy észerevette volna, de arra van teszt... most már kimutatja.

És igen, lehet a melegtől. De bármi mástól is. Ha rendszeresen megjön, de ritkán késik, az még bőven normális.

2011. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak egy egyszerű, általános vérvizsgálat volt... mindent néztek, amit csak lehet xD vér és vizeletvizsgálat

terhesség biztos, hogy esélytelen... utóbbi időben nem volt semmi a barátommal, mert nemvolt rá időnk, esélyünk sajnos~

de remélem, hogy akkor csak tényleg a meleg (: nem szokott késni sose...

2011. júl. 12. 10:37
 3/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy néha görcsöl a hasam, de konkrétan görcs és nem ilyen szurkálás meg hasonlók, meg fájnak a melleim is néha néha...
2011. júl. 12. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!