Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! A jobb szeméremajkam...

Szijja. kérdése:

Lányok! A jobb szeméremajkam alján, a hüvely bemenet mellett egy csomó, duzzanat van. Mi ez? 17L

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 13:14
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Nőgyógyász.
2011. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy duzzanat? vagy egy csomó duzzanat = sok ? mert nem mindegy.
2011. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is néha előfordul, ha nagyobb lesz, általában kinyomom, de nagyon tud fájni, legutóbb pedig be is gyulladt, mert nem tudtam rendesen kinyomni :S

Szóval szerintem inkább menj el nőgyógyászhoz, ő megmondja, mi az.

De ha nem fáj vagy éget, akkor szerintem nincs miért aggódnod. Általában ezek ártalmatlan zsírcsomók. De biztos ami biztos, irány a doki.

2011. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csomó nem mennyiségileg.
2011. júl. 12. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, helyileg leginkább Bartholin mirígy gyulladásnak néz ki. Mind a két oldalon van, a nedvesedésért felelős mirígy, ami sajnos elég gyakori, hogy begyullad, nem tud belőle távozni a "cucc" és ha magától nem oldódik meg, illetve nem kapjátok el időben, akkor akár műtét is lehet belőle. Nőgyógyász általában felnyitja, kitisztítja és kész, de sajnos sok esetben visszajön. Ha ez nagyon gyakori, akkor vagy eltávolítják, vagy fúrnak rá egy másik kivezető nyílást. Keress rá googleba és nézd meg, hogy helyileg stimmel-e. Ha igen, akkor feltétlen irány a nőgyógyász.
2011. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg orvosnak!
2011. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy a combhajlatom közelében, de pár nap alatt elmúlt és azóta nyoma sincs hasonlónak.
2011. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egysezr furunkulusom volt ott lenn. egy nagy nagy gennyes pattanás féle. magatol kipukkant és elmult.
2011. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!