Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már a budapesti G1...

Voltatok már a budapesti G1 Intézetben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 13:41
 1/6 anonim válasza:
Nem
2011. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, miért?
2011. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Hosszú ideje tartó idult nogyógyászati gyulladásban és állandó fájdalomban szenvedek.Rengeteg orvosnál voltam már,de csak félrekezeltek.Tobb gyógymódot is kipróbáltam,de hiába.

Szeretnék elmenni a G1-be,hátha tudnak segíteni.Elég profinak tunnek,szeretnék megcsináltatni minden fontos vizsgálatot,hogy kideruljon a betegségem oka.

Dr Páczai Anitához van idopontom.


Mi a véleményed az intézetrol?Megbízható szakemberek dolgoznak ott?

Szerinted fognak tudni segíteni?

Páczai doktornot ismered?

2011. júl. 19. 16:30
 4/6 anonim válasza:

Nagyon meg vagyok elégedve az intézettel.

Igaz nem olcsó, de kultúrált és tényleg foglalkoznak a hozzájuk fordulók apró problémáival is.

Biztos, hogy tudnak segíteni!

Az általad kérdezett orvost nem ismerem, én Dr. Szőnyi Györgyhöz jártam. Ő nagyon jó, de szerintem mindegyik doki az.

Remélem hamar végére jártok a problémának és rendben leszel!

2011. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ.

Szertném még megkérdezni,hogy nekem kell kérnem a vizsgálatokat,pl vérvételt,hormonvizsgálatot,immunologiai vizsgálatot vagy ok majd eldontik,hogy milyen vizsgálatok szukségesek?

Nem fognak rossz szemmel nézni,ha én kérem,hogy csináljanak meg bizonyos vizsgálatokat?

2011. júl. 19. 16:52
 6/6 anonim válasza:
Az orvos dönti el, hogy mik a legfontosabbak de te is kérheted, ha magától esetleg nem javasolna egy-egy vizsgálatot, nem fogja leharapnia fejedet, az az sztk-s rendeléseken szokás.
2011. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!