Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. s Barna folyás menstruác...

S. O. s Barna folyás menstruáció helyett? Én tehetek róla?

Figyelt kérdés

Nyaralni megyünk, és késleltetni próbáltam a mensimet citromlé ivással. De most barna folyásom van. Nem állt még be a menstruációm, és egy éve jött meg, de ez mitől lehet? lehet hogy megfog jönni? de most jóval kevesebb a barna folyás, mintha normálisan utána megjönne. és ez már a második napja így megy. akkor ez most mi? :S

14L


2011. júl. 14. 19:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem nagy cucc. Nekem is ez szokott lenni, csak a menstruáció végén. Nem tehetsz róla, nyugi. :)
2011. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Meg fog jönni a menszeszed. Ne idd a citromlevet, nem befolyásolja a hormonokat.
2011. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJJJBAAAZZMEEEEEEEEEEEEEEEGGG


19/f

2011. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm. :)

csak ilyen még nem volt. csak annyi hogy volt hogy kimaradt, de akkor semmi. és nem értem, hiszen jóval kevesebb, mint mikor megjön, és elötte barna folyás.. nem is véres. alig jön. szűz vagyok, terhes nem lehetek masztizástól. de megijedtem :\

2011. júl. 14. 19:19
 5/11 A kérdező kommentje:
mibajodvan?19F
2011. júl. 14. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont idd a citromlevet (már ha valódi citromból van) nagyon egészséges és jót tesz ebben a nagy melegben!

Viszont a menzeszedet nem befolyásolja.

Az előfordulhat, hogy a nagy meleghez képest kevés vizet ittál, ezért a vér nehezebben távozik, a barnás szín annak a jele lehet, hogy már kissé megalvadtan távozik belőled.

De nem lesz tőle bajod és nem te okoztad.

2011. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm ! tényleg :)

megnyugodtam. iszok is majd még több vizet, mert így lehet hogy pont nyaraláskor nem kell ezzel törödnöm még pluszban.. :)

2011. júl. 14. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra egy pillanatig ne gondolj, hogy Te tehetsz róla!
2011. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is volt régebben és rendesen 5 napig amíg szokott


am én is szoktam citromlevet inni de nem azért amiért te .. xP

2011. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:03


Ezt nem értem. most írták hogy ezt nem lehet 'direkt előidézni'

2011. júl. 15. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!