Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha 16 évesen...

Az normális ha 16 évesen 11-13 napig menstruálok?

Figyelt kérdés
Későn érő típus vagyok és januárban jött meg , és sokáig megvan.Ez normális?
2011. júl. 15. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális, de ha nagyon rosszul érzed magad, látogass el egy nőgyógyászhoz. Amúgy meg rossz kategória
2011. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Már az sem teljesen normális ha 16 évesen jött meg de ha ilyen sokáig is tart szerintem menj orvoshoz mert maximum 10 napig tarthat.
2011. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen. Ha ilyen későn jött meg, eleve el kellett volna menned nőgyógyászhoz.
2011. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hormonzavar?Nemi szervi problémák?..stb.

Ki kell vizsgáltatni.. MUSZÁJ!

2011. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg van ilyen sokaig, vagy a kis folyast is beleszamolod?
2011. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy teljesen normális, ha valakinek 16 évesen jön meg; rengeteg nőnek ekkor jött meg és teljesen egészségesek! Ha ráijesztetek, csak azért mert ti tájékozatlanok vagytok, vagy csak mert MS. Tökéletesnek pont akkor kellett volna megjönnie, amikor, nem kéne ráijeszteni.

És a nőgyógyászom szerint rengeteg egészsége! nőnek csak 3-4 havonta jön meg! És az is normális lehet, ha iylen sokáig! Mondjuk tényleg meglátogatnám azt a nőgyógyászt.

2011. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En elmennek orvoshoz a helyedben. Valoszinuleg normalis a te esetedben, mivel olyan keson jott meg, de lehet, hogy ez valami tunete egy betegsegnek es jo lenne kivizsgaltatnod magadat. Csodalom, hogy nem mentel el eddig, mert az atlag kor 11-14 az elso menstruaciohoz.
2011. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nem mondhatd el? Ő már biztos elvvitt volna e nődokihoz, mert aggódik érted.
2011. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!