Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ilyen hőségben nektek...

Harisnyababee kérdése:

Csajok! Ilyen hőségben nektek is gyakrabban kell betétet cserélni?

Figyelt kérdés
Most jött meg 2napja, és kétszer annyi betétet használok el, mint normális esetben? Nem sok vér van benne, viszont teljesen telítődik, megszívja magát. Ez azért lehet, mert az izzadságot is felszívja? Viszont azt nem érzem különösebben, h melegem lenne, vagy jobban izzadnék.. Sajna nincs viszonyítási alapom, mert 3év óta ez az első nyár, h itthon vagyok. (Olaszországban töltöttem a nyarakat az Alpokban, és ott sokkal jobb volt a klíma.)
2011. júl. 15. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt így nem vettem észre. De az biztos, hogy kellemetlenebb ilyenkor, hisz még melegebb, még jobban érezzük..
2011. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használj tampont. Az kényelmesebb és mellesleg higiénikusabb is...
2011. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg higiénikusabb....

Pláne ha allergiás vagy rá :)

+ jó kis fertőzéseket lehet kapni tőle.

2011. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát persze közel 10 éve azt használok, soha nem volt tőle semmi bajom, úgyhogy erről ennyit.
2011. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért írtam, mert én is évekig használtam (még mindig bűnözök néha) és kiderült, hogy allergiás vagyok az anyagára (o.b.) emiatt voltak hüvelygyulladásaim ami sajnos már akut lett.
2011. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem én, de az te vagy attól én még nem vagyok rá allergiás... -.-
2011. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tampont már csak a leges leg végső esetben használok. (pl strand, vagy hosszabb utazás, ahol körülményes betétet cserélni) Igyekszem úgy intézni a dolgaimat, h ne kelljen. Régebben én is csak dugaszt használtam, de áttértem a betétre. Hosszú távon sokkal előnyösebb, a párom a legfőbb megmondhatója.;) Szóval a dugasz nekem (sem) alternatíva. Igazából ez a gyakrabb betkócsere sem probléma, max több fogy belőle; csupán a jelenségre voltam kíváncsi, h mással is elő fordul e...
2011. júl. 15. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne használj tampont.
2011. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!