Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől van? Mit csináljak...

Ez mitől van? Mit csináljak ellene, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Már egy ideje élek szexuális életet a barátommal(kb fél éve),de ebben az utóbbi 1 hónapban voltak bevérzéseim,1-2napra...vagy csak fél órára...és a menstruációm is előbb jött meg....közben én költöztem is és elég stresszes vagyok a rossz családi légkör miatt..lehet attól is?...
2011. júl. 16. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
sokkal valószínűbb, hogy méhszájsebed van, vagy enyhébb gyulladásod egy fertőzés következtében...ha szexelsz, akkor ideje rendszeres nőgyógyászati látogatásokat beiktatni az életedbe, rendszeres nőgyógyászati rákszűréssel...javaslom, hogy minél előbb kérj időpontot
2011. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót nem szedsz?
2011. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elõfordùlhat, hogy terhes vagy.
2011. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy terhes vagyok,mert rendszeresen védekezünk,óvszerrel,és ellenőrizzük hogy lyukas e....nem használok fogamzásgátlót
2011. júl. 16. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!