Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges az, hogy terhes...

Lehetséges az, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Előző hónap 25.én jött meg a menzeszem. Ehónap 3.án együtt voltam egy sráccal, megszakítással "védekeztünk". 14.én volt ovulációm, mert görcsölt a hasam és felduzzadt az alhasam, de ezt már megszoktam, mert menzesz előtt 1-2 héttel ez szokott lenni. Aztán most 15.-én napszúrástkaptam, másnap jelentkeztek a tünetek. Émejgés, hányinger, levertség. De ma reggel ilyen hőhullámom volt. Egyszer melegem volt, aztán rázott a hideg. Ez lehetséges, hogy a terhesség jele? vagy csak a napszúrástól van még ez? Kérlek segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve!!:(
2011. júl. 17. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nincs tünet, szóval nyugi! De ettől függetlenül lehetsz simán terhes, hisz nem védekeztél...
2011. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Somnium válasza:

Szia!

Ezek a tünetek szerintem jelenleg a napszúrástól vannak,de azért biztos ami biztos alapon csinálj egy tesztet.

2011. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
napszúrás! Pont mensi után voltál, nagyon-nagyon ici-pici esély van a teherbeesésnek...kiürült beled minden. érett petesejted meg később lett. a sperma is max 3 napig életképes...
2011. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszer nem védekeztél akkor igen lehetséges!!!

Ez az émelygés viszont még inkább a napszúrás,maradj a szobában, és igyál sokat!

2011. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből riogatni mindenkit a terhességgel?? szinte kizárt még! Fogadok nem sűrűn voltatok megszakítással a párotokkal.. 1 éven keresztül így voltunk volt barátommal, nem jött sose váratlan vendég.
2011. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Drága harmadik:)

Szerintem miért írtam idézőjelbe?:) Mert mondjuk tisztában vagyok vele, hogy nem védekezés, és tudom, hogy előváladékban is lehet spermium;)


Többieknek köszi:)

2011. júl. 17. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!