Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon gondokat hogyan kezelik?

Hormon gondokat hogyan kezelik?

Figyelt kérdés

Sajnos szőrösebb vagyok mint egy átlagos nő,a combomon rendes,fekete szőrök vannak,a hasam is szőrös,a hátam,karom,melleim,arcomon fekete kis szőrszálak...már kezd nagyon elegem lenni a folytonos szőrtelenítésekből.Az arcom sem túl szép,kissé pattanásos,mitesszeres,tág pórusú.Kis koromban még "normálisan" szőrös voltam,aztán leborotváltam a hasamról,meg a combomról a pihéket,és végülis azóta ilyen csúnya,de már nem akar eltűnni.Menzeszem teljesen rendben van.Egyik ismerősöm szerint hormon gondjaim vannak.Hová forduljak ezzel?Hogyan fognak kezelni?Ugye el fog tűnni a szőröm egy része,és az arcommal is tudnak majd mit kezdeni??

17/L


2011. júl. 18. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
endokrinológushoz - háziorvos ad beutalót
2011. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz kell fordulni, ő elküld vérvételre, megnézik a hormonjaidat. A tüneteid alapján sok lehet a tesztoszteronod, valószínűleg olyan gyógyszert kapsz, ami gátolja a túl sok tesztoszteron termelődését. A hormonális dolgokat rendbe tenni elég hosszadalmas, amíg a szőrösödés látványosan mérséklődik, az fél év-év is lehet, ezért érdemes gyantáztatni, epilálni addig is, amíg a kezelés mellett helyrebillen a dolog.


26/N

2011. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is endokrinológiára kérj beutalót.
2011. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!