Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalatok Dr Gabulya...

Mik a tapasztalatok Dr Gabulya Henrik nogyógyásszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 17:24
 1/10 anonim válasza:
Nálam szakmailag profi volt, emberileg pedig - számomra - felülmúlhatatlan. Hosszú idő után elmondhatom, hogy végre van nőgyógyászom!
2011. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!Koszonom a válaszod.

Aztán nem a doktor úrhoz mentem,mert lebeszéltek rola,elég sok rossz tapasztalatot hallottam vele kapcsolatban.Tudom,hogy nem lehet így megitélni valakit,de nem akartam megint rossz orvost választani.

Mindenképpen a G1-be szerettem volna menni,ezért Dr Páczai Anitát kerestem fel.Nagyon kedves,egy tundér.

2011. júl. 26. 19:20
 3/10 anonim válasza:
Én nem választanám, mert szerintem sumák. Problémás eset voltam, csak a 30 valahányadik héten kerültem hozzá. (Nagyon alacsony volt a vasam és vérátömlesztést akart a babámmal, én a gondolattól rosszul voltam, amúgy minden eredményem jó volt, fitt és erős voltam, a baba is és én is kitünően éreztem magam. Mellesleg az első gyerekemnél is alacsony volt a vasam és minden rendben ment és más orvos azt mondta, hogy nem kell nekem adni vért.) Úgy volt, hogy a Gabulyánál szülök (választott orvos), hogy hogy nem, egyik nap nálam voltam, mondta, hogy minden rendben, előtte még valamit alul kurkált bennem és másnap elkezdett folydogálni a magzatvízem (belém nyúlt, ki tudja mit csinált, most már azt gondoljuk a férjemmel) és amikor hívtam telefonon, hogy elindult a magzatvízem, akkor arra azt mondta, hogy kár, hogy nem várt még 3 napot, koraszülöttnek számít a 36 hét 4. napján és nem mehetek hozzá. Sacra már akkor több, mint 3 kg. volt a gyermekem UH-n. Kénytelenek voltunk a férjemmel gyorsan kórházat kereseni gyorsan és megszülni valakinél. A kislányom egészségesen született 3,8 kg-val, de szerettem volna, ha nem jön 3,5 héttel korábban (a fiamat előtte pár évvel 4 nappal túlhordtam és 4,8 kg. volt, megszületett természetes úton). Ja, és ami gyanús, ez a Gabulya Henrik soha nem kérdezte meg, hogy hogy sikerült a szülés. Eltűnt, mint a kámfor ... (a sanda tekintetét még magam előtt látom, amikor mondom neki, hogy én nem akarok vérátömlesztést...)
2013. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Sziasztok, en erosen lebeszelnek mindenkit arrol hogy o hozza menjen. Es masoktol is nagyon sok rosszat hallottam. Velemenyem szerint nem tiszteli a noket. Szakmailag is nagyon gyenge, bar talan fejlodott az elozo par evben, ezt nem tudom. A fo indok viszont hogy nincs semmilyen empatikus kepessege, szerintem ezt a melot csak a penz miatt csinalja, bar ment volna inkabb patologusnak! Nem megyek reszletekbe, mert nem szeretek rossz velemenyt mondani masokrol es ezzel artani nekik, de ugy erzem noi tarsaim jobb orvost erdemelnek.
2013. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem sajnos nagyon rossz tapasztalatom volt vele, többet soha nem mennék hozzá és nem is ajánlanám senkinek. Durva volt és ápolatlan, kimondottan fájdalmas volt egy egyébként egyszerű beavatkozás, miközben a fejem fölött társalgott az asszisztensnővel. Ha lehet, válassz mást.
2014. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szani03 válasza:
Nem szoktam véleményt írni, de ezt már nem bírom.Gabulya doktorhoz járunk egy baráti társaságból elég sokan és mindenki megelégedésére. Nagyon alapos, gondos és jó fej. Én már szültem is nála, mindig nagyon segítőkész volt. Az, hogy szakmailag gyenge egy nagy butaság, hiszen még a kollégái is kérnek tőle gyakran segítséget nehezebb esetekben, ezt egy barátnőm is megerősítheti, aki mellesleg orvos.Ápolatlan? Szerintem akkor nem is nála jártatok, hiszen igen igényesen öltözködik. Összességében ezek a negatív vélemények sztem nem igazak, csak mindenkinek ajánlani tudom,ha kiváló nőgyógyászt szeretne.
2015. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TimiSzofi válasza:

Gabulya doktor messzemenően a legjobbak egyike. Nemhogy nincs szakértelem hanem nagyon is jó szakember! Lehet hogy néha nyers, de azért mert nem szereti ha tudatlanok hülyeséget beszélnek. Nagyon határozott, nem enged az ő szaktudásából. Én hozzá járok már régen. Elég sok bajom volt, mindent megfelelő szakértelemmel kezelt, amit más orvos nem vett észre ő egyből tudta mi a baj. Nála szültem, annak tudatában hogy közölte mindegy én mit akarok amikor szakmai kérdés van ő dönt (ha császár, ha vérátömlesztés, ha bármi ami kell az én és a babám egészsége érdekében) és pont ettől bízom benne! Határozott, gyorsan dönt és jól cselekszik. Nyers de rettenetesen jó fej, jó a humora. A 9hónap alatt nagyon közel került a szívünkhöz, hisz minden hónapban találkoztunk vele, az utolsó egy hónapban hetente. És annyiszor hívtam ahányszor akartam. Segített! Nála fogom szülni a kistesókat is! Én is és a férjem is mérhetetlen hálásak vagyunk neki! Egyébként empatikus, nekem folyton szólt hogy tudja ez fájni fog, ne haragudjak. De őszintén egy mehszaj vizsgálat miert ne fájna? Természetes! A varratszedésen is érdeklődő volt sőt telefonon is érdeklődött, hogy vagyunk!

Big like ❤

2015. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szégyelje magát a doktor úr! Egy igazán nem törődöm, lelketlen orvos! Kétszeres vetélés után kerültem hozzá a 3.terhességgel nagyon korán mentem, hogy ne legyen baj és még időben kerüljek orvoshoz. Az előzmények miatt igencsak izgultam, kértem hogy nézzünk meg hormont vagy valamilyen laborba küldjön el, nehogy ennek is vetélés legyen a vége. Ahelyett, hogy körültekintéssel lett volna és esetleg megnézni a kórtörténetemet (akkor kiderült volna, hogy nekem a sima progeszteron, amit kb. még egy rezidens is tud...kevés lesz!!! Ehelyett a huszonéves asszisztensekkel hetyeget és előttük jampeckedve beszólt,hogy mit parázok, örüljek, hogy terhes vagyok, dolgoznak a hormonjaim....különben nem lennék terhes! Gondoltam, biztos igaza van túl aggódom! 2 hét múlva elvetéltem újra!!! Nem ajánlom lelketlen, nem törődöm!!
2022. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rossz tapasztalatom van Gabulya Henrikkel kapcsolatban - ordít róla, hogy istenkomplexusa van, de emellé messze nincsenek meg sem az emberi, sem a szakmai kvalitásai!

Egy lekezelő, arrogáns, durva "orvos", senkinek nem ajánlom!

Megalázva jöttem ki tőle.

Emberileg egyértelműen meg tudom állapítani, hogy nulla, a szakmai tudását illetően pedig csak azt a költői kérdést szeretném feltenni, hogy milyen orvos, sőt, milyen nőgyógyász az, aki szerint az autoimmun Hashimoto betegség az egy sima pajzsmirigy alulműködés???

Lehet, hogy a Barbie katalógusból szabadult nők ellátására alkalmas, de igazi problémákkal küzdő nőtársaimnak nem ajánlom.

2023. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok.

Mikor foglaltam hozzá időpontot utána néztem meg az itt írt rossz véleményeket ezért eléggé félve mentem hozzá,főleg azért is mert női nőgyógyászokhoz szoktam járni.

Én kellemesen csalódtam, meghallgatott,megvizsgált elmondott mindent nem volt sem bunkó sem lekezelő. Mondjuk nem volt olcsó a vizsgálat..úgymond annyi pénzért legyenek is normálisak a beteggel, de engem megnyugtatott a doktor úr,hogy nincs semmi baj.😊

2023. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!