Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Kezdek nagyon...

Mi lehet ez? Kezdek nagyon aggódni, hogy valami bajom van. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Péntek este lefeküdtem a barátommal.(Nem ez volt az első) Másnap szombaton mikor elmentem wc-re nem a bugyimon hanem a wcpapíron vettem észre hogy kicsit ilyen halvány véres-barnás a folyásom. Mikor legközelebb elmentem már nem volt semmi. Aznap este csak petting volt. Másnap 2x is volt ilyen főleg azután hogy meleg vízbe lefürödtem. Aznap este még volt szex, utána ahogyan leellenőriztem a gumit egy csepp vér sem volt rajta. Viszont ma ismét volt ilyen folyásom délután csak meg este. 27.én kell megjönni, lehet, hogy csak ez annak a jele? Ilyen még sose volt és félek, hogy valami komolyabb bajom van. Nem fáj a hasam és semmi más jele nincsen csak ez. Aggódjak vagy nincs okom a félelemre?
2011. júl. 18. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz!
2011. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

A gyerek nem másnap jön elő.. 1-2hónapot várhatsz, esetleg a kovászos uborka leve folyik ki belőled.

19/F

2011. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ne aggódj, de mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, esélyes egy méhszájseb vagy hüvelyi hámsérülés. Jobb, ha orvos látja.
2011. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!