Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nehany napja lefekudtem a...

Nehany napja lefekudtem a baratnommel mint azt minden hetvegen szoktuk es az utolso egyutletunk utan ugy 3-4nappal azzal panaszkodott hogy hanyingere van, faj a hasa es gyakran kell menjen a WC-re. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Eloszor nem tudtuk mi lehet a gond. Azt hitte hogy felfazott es elment az orvoshoz. Most is a korhazban van tovabbi kivizsgalasokon es azt mondja az orvos hogy lehetseges h valami fertozest kaphatott el. De en nem hinnem h beteg vagyok. Mar regota elunk szexualis eletet es meg nem volt ilyen, es azt biztosra tudom h nem csalt meg. Lehetseges hogy a miatt mert gyakran szoktam ot masztizni es lehetseges hogy egy alkalomnal valami amiatt kerult bele? Nem vagyok benne biztos hogy sex utan ki szokta mosni a huvelyet lehetseges hogy attol is? Minel tobb valaszt varok, elegge ketsegbe vagyok esve. Koszi elore is.
2009. ápr. 2. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
védekeztetek? ha nem, akkor terhesség, vagy fertőzés. ha igen, akkor rajtad kívül álló okok, majd az orvos megmondja.
2009. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja es ver is volt a vizeletebe es biztosan tudom h kimosta egyutlet utan a huvelyet.
2009. ápr. 2. 18:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Vedekezek persze. Gumival es megszakitasossal is.
2009. ápr. 2. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos előszöris: gumis szexelésnél egyáltalán nem is kell kiöblíteni a hüvelyt, mert semmi nem kerül bele. Ha zuhanyzik az ember szex után, akkorse kell kiöblíteni a hüvelyt amiatt, mert szexelt az ember. Sima vízzel amugysem szabad hüvelyt öblíteni, erre megvannak a különböző szerek amik a pH-t is szinten tartják.

Másodszor: 3-4 nap után még épphogy van beágyazódás, ha terhességről beszélünk, de semmilyen tünete nincs ilyenkor, a teszt is csak 2-3 hét után mutat ki valamit!

Harmadjára: a masztizásnak semmi köze ehhez az egésznek.

Negyedszer: ha sokat járt pisilni és vér is volt a vizeletében, veseproblémája van, és ezt az orvosok is megfogják pontosan állapítani (valószínüleg veseelégtelenség, vagy vesekő).

2009. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előzőnek: írta, hogy minden hétvégén szexelnek, nem feltétlenül most esett teherbe, így gondoltam...


de ha véreset pisil, az tényleg vesegond lehet, vagy felfázás. a vesémmel nekem is voltak gondjaim, gyógyszert kaptam rá.


az orvos majd mond biztosat, addig is ne aggódj! minden jót.

2009. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.. mostmar tenyleg megnyugodtam es meg okosabb is lettem a jovore nezve. Koszi meg1szer.
2009. ápr. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!