Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy egy nőnek...

Mitől lehet, hogy egy nőnek nincsenek mellei? Az ilyen nőnek termelődik teje, ha terhes lesz?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik (20 éves), de szinte egyáltalán nincsenek mellei. A kora miatt már nem is valószínű, hogy nőni fognak neki. Miatta érdekel a téma, hogy mitől lehet ez. Amúgy a feneke is elég lapos, de alapvetően az alakja nagyon szép, nőies. (Mondjuk ezek nem változtatnak azon, hogy iszonyatosan bejön :)) Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. júl. 20. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetikai adottság. De teljesen lapos mint egy fiú?
2011. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljesen lapos.
2011. júl. 20. 10:58
 3/12 A kérdező kommentje:
Maximum ilyen egy-két centire kiálló mellei vannak.
2011. júl. 20. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Genetika, hormonok.

A mell zsírból van, ha vékony alkat, nincs zsír.

2011. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A mellméret genetika kérdése. Sőt, mondok mégjobbat, a mellméret és a tejmennyiség között sincs egyenes arányosság.
2011. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Attól lehet hogy mondjuk örökölte? Bunkókám nekem sincs egyáltalán mellem anyukámnak sem volt, nővéremnek sincs így jártunk az élet igencsak szivat 24 vagyok és úgy nézek ki felül mint egy fiú, és a hasonló bunkó emberek miatt nem megyek ki már az utcára sem mert nem hogy megbámulnak egy ketten még be is szólnak, hát köszi szépen, mégis mit tehetünk mi erről? Biztos termelődik tej, anyukámnak is volt, ez egyáltalán nem függ össze sztem a mérettől, de mindegy.
2011. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt szobatársam is ilyen, a legkisebb melltartóba tesz mindenféle plusz betétet, hogy úgy látszódjon mintha lenne melle. Egyszer nem ment ki az utcára melltartó nélkül. Egyszerű genetika.

Nem értem hogy függ össze a mellméret a tejtermeléssel :D Attól még ott van minden, csak nem lufi a melle.

2011. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
11:02-es mit kell úgy reakcióskodni? Semmi rosszat nem mondott szegény gyerek, csak megkérdezte, hogy mitől van ez... Semmi negatív nincs benne a lapos cicivel kapcsolatban.
2011. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm családja is ilyen két lány és onnan meg van 3 gyerek ez van. Nekem meg már a másik véglet van, az szerinted mennyivel jobb? Erre mondják, hogy ezt dobta a gép!
2011. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetikai adottság . Nekem sincs nagy, anyukámnak sincs, és jé mégis volt teje és tudott táplálni... Különben is mialatt terhes az ember,növekszik valamennyit a melle még.
2011. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!