Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzesz es a novekedes...

A menzesz es a novekedes hogyan fugg ossze?

Figyelt kérdés

Voltam olyan meresen, nem tudom mi a neve, ahol meg tudjak allapitani, hany centit fogsz meg noni. Az utolso kerdes az volt, hogy meg jott-e mar, igen, jo, akkor meg fogsz noni.

Szoval, meg tudnatok mondani, hogyan fugg ossze es ha nem lenne meg akkor nem nonek, vagymi ?

Koszi, 14/L


2011. júl. 20. 17:51
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy az első menzesz után már csak pár centit nőnek a lányok.
2011. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Annyiban függ össze, hogyha megjön a menzeszed, akkor a hosszú csöves csontjaid epifízisei (a porcos végek, amik növekednek) elcsontosodnak, és azok már nem nőnek tovább. ezek a lábakban vannak, pl. combcsont, sípcsont, szárkapocscsont. De egy pár cm-t még nyúlhat a felső tested!

2011. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mennyire igaz ez... egyik ismerősöm 163 cm körül voltamikor, 14-15 évesen megjött neki , 16 éves létére 170 centi, és még sztem nőni fog..
2011. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem ezt tanították egészségügyből... nem hiszem, hogy ne lenne igaz... A hormonok okozzák. Biztosan így van.

2011. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!