Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire nem használ a No-Spa?

Ennyire nem használ a No-Spa?

Figyelt kérdés

Már többször is észrevettem, ha közepesen fáj a hasam és beveszek egy No-Spa-t, rá 20 percre nem elmúlik a fájdalom, hanem felerősödik... de olyan szintre, h szinte kibírhatatlan.

Már beszéltem orvossal, persze hülyének nézett, h pont egy görcsoldótól görcsöl jobban a hasam... de ha egyszer így van?!

Mindig próbálkozok, mert tényleg elég bután hangzik, h pont ettől vannak nagyobb fájdalmaim, de beveszem és ez következik be.

Ha sima fájdalomcsillapítót veszek be, akkor teljesen oké.

Ti tapasztaltatok már ilyet vagy mi lehet az oka ennek?


2011. júl. 20. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy egyedül nekem sem használt sosem, pedig volt hogy 2 is bevettem egyszerre.

Pedig ha megvan, igencsak görcsöl nekem is a hasam..

Nekem a sima Algopiryn vált be a legjobban egy kis kamillateával:)

20L

2011. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam vele. Én már csak Apranaxot szedek, más nem használ.
2011. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se szedem, nem olyan erős szerintem. Ha görcsöl a hasam, mert megvan akkor csakis Algoflex M.
2011. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

én ráadásul forte-t szoktam bevenni... és mintha semmit nem vettem volna be.

sajnos nekem is erős fájdalomcsillapító kell. apranax vagy cataflam. kamillateát még nem ittam, majd ma este csinálok egyet. :)

2011. júl. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!