Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyfolytában fel van puffadva...

Egyfolytában fel van puffadva a hasam. Ez lehet valami féle betegség jele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart ez az állapot? Ha 1-2 hete, sürgősen menj orvoshoz, mert lehet petefészek rák is, amitől víz gyűlik a hasüregben. Rokonomnak az mentette meg az életét, hogy időben orvoshoz fordult.
2011. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne egyél tejet, túrót stb.
2011. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

hát június vége óta, de most már nagyon nagy olyan mintha még pluszba vagy 2 kg-t cipelnék.

Ha gondolod elküldöm neked e-mailbe ahogy tegnap este nézett ki a hasam, hátha tudsz róla véleményt mondani.

2011. júl. 20. 21:39
 4/19 A kérdező kommentje:
ha írsz arra hogy .: Priát e-mail a kérdés kiírójának, elküldöm.
2011. júl. 20. 21:40
 5/19 A kérdező kommentje:
nem akarok rákos lenni. Nem eszek zsíros ételeket,kenyeret,ritkán szoktam húst is enni, azt nem kívánom..gyakran van hányingerem is, sőt volt olyan is hogy égett,feszült volt a mellkasom.
2011. júl. 20. 21:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet a ciklusod alakulásától is.
2011. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Valami emésztőszervi gond is okozhatja. Jobb ha orvoshoz mész!
2011. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok: SÜRGŐSEN ORVOS! Nem akarom beléd beszélni a betegséget, de bármi az, azonnal végére kell járni.
2011. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos. Én 3 éve küzdök puffadással, igaz eddig semmit nem találtak, gondolkozni meg nem hajlandók. De legalább egy csomó betegség ki van zárva, és már ez is valami! Most épp természetgyógyásszal próbálkozom, ajánlom, hogy ha 1 év múlva ugyanitt tartasz és el vagy keseredve, egy jó hírű természetdokit keress fel. Sosem lehet tudni, hogy milyen (akár triviális) kezelés segíthet. Nagyon drukkolok, hogy jobban légy, tudom, hogy tönkre tudja tenni az ember életét, akár heteken, akár éveken át!
2011. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszi, már egy dokit kérdeztünk, aki azt javasolta változtassak az étrendemen...de ez nem olyan egyszerű.

Mostanában már szénsavas üdítőket de még rostosat sem iszok, inkább tejet és vizet. Főzök, de nem tudom pl kihagyni az étrendemből a tésztát vagy a szénhidrátot., kevés húst, tojást eszek, ezektől elég hamar megundorodok., egyszerűen nem szeretem. Már gondolkoztam hogy vezetni fogok naplót arról hogy mit eszek, de még nem jutottam el odáig :)

2011. júl. 21. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!