Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet eltűnteni az...

Hogyan lehet eltűnteni az oroszlánycsíkokat a testemről?

Figyelt kérdés
Gondolom a hirtelen hizás miatt lettek, ilyen zerbacsíkos foltok a fenekem környékén,,de már fogytam,ezeket hogyan tűntethetem el.. ja és a mellemen is találtam ilyeneket de pedig az nem hizott csak nő esetleg..nem hordok melltartó azért lehet? És az baj?
2011. júl. 20. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek striák amúgy, nem kell az egész állatkertet felsorolni :D:D

Sajnos nem lehet eltüntetni, ha a stria egyszer megjelenik, az ott is marad :-/

Szerintem hordanod kellene melltartót

2011. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oroszlány? Hol? Bevodkáztál?
2011. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen oroszlány, meg zebracsíkokról beszélsz? Ami Neked van, az stria lehet, de az szerintem semmit nem vesz el a szépségedből. Egyébként mozogj sokat, de bekenheted mandulaolajjal, vagy narancsbőr elleni krémmel.
2011. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. az oroszlánnak nincs csíkja, az a tigris

2. oroszlán, nem oroszlány.

3. a terhességi csíkokat (striák) nem lehet eltüntetni.

4. hordj melltartót!

2011. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Striákat teljesen nem lehet eltüntetni. Megelőzésükben segít, ha rendszeresen hidratálod a bőröd testápoló olajjal, de sajnos alkati, kötőszöveti probléma. Idővel halványodnak majd.

Szerintem nem muszáj melltartót hordani - a legújabb kutatások szerint növeli az emlőrák esélyét, az viszont nem bizonyított, hogy a cici kevésbé lenne lógós tőle, sőt vannak, akik azt állítják, a melltartótól pont ellustulnak :)

2011. aug. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lustulnak az attól van ,hogy szar a melltartó.Halványodni fognak az ,,orosz lány csíkok"
2011. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a terhességőtl volt mert 15 éves vagyok.XD
2011. aug. 4. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:
úristen...facepalm
2011. aug. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!