Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ricinusolaj. Dúsítja a hajat?...

Ricinusolaj. Dúsítja a hajat? Mikor kell felvinni samponnal mosott hajra vagy a samponnal való mosás előtt kell? Mennyibe kerül most 100 ml-ként? Milyen mennyiségben kell felvinni hány ml-t?

Figyelt kérdés
bocsi a sok kérdésért de ki szeretném próbálni és nem tudok róla semmit.
2011. júl. 21. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nővérem 3hónapja keni a ricinus olajjal a haját és nem dúsabb hanem hosszabb lett neki tőle .. és úgy csinálta hogy pl.. megmosta pénteken és vasárnap mondjuk bekente és másnap reggel mosta le.. szóval samponnal való mosás előtt.. Azt hogy mennyibe kerül nem tudom .. de ő csak annyit használt hogy a tenyerén volt egy kicsi.. egyébként 3hónap alatt 10centit nőtt neki.. remélem tudtam segíteni :)
2011. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
törülközőbe csavart hajjal aludt? amúgy köszi a választ :) nekem az is jó ha nőni fog tőle csak jó lenne egy kicsit dúsítani is arra nincs valami tipped?
2011. júl. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!