Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz, ha 14 vagyok és még...

Gáz, ha 14 vagyok és még nincsmeg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem, nekem ekörül vagy egy kicsit később jött meg
2011. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ennél gázabbat még életemben nem hallottam!

najo:) viccet félretéve, majd ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor már az gáz lesz. nem ugy értem h. ciki lesz, hanem h vmi gáz van veled. szal nyugi, hamrosan ugy is megjön:)

14/L

2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem múltál el 16 addig nem.
2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, örülj neki! Majd, ha 16 éves korodig sem jönne meg (ami elég ritka), akkor kell a problémával nőgyógyászhoz menni. Addig pedig élvezd a vérzésmentes életet!
2011. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne örülj neki, de ne is aggódj, mert 16 éves korodig ráér. Ha akkor sem menstruálsz, akkor viszont menj orvoshoz. Addig nyugi!
2011. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most van a 3.! bár én még csak jövőhéten leszek 13 korán jött meg! De ha még nem vagy 16 akk nincs gond!!! Én is sokat izgultam!!! MInél inkább görcsölsz rajta annál később jött meg!! nyugi...
2011. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!