Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a petefészek?...

Mitől fájhat a petefészek? Ovuláció után és közben is szokott nektek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nos ez egy jó kérdés. Nekem mostanában folyton fáj bal oldalon, ovuláció előtt és közben is. Voltam vele dokinál, nem talált semmilyen eltérést se a kenetben, se az ultrahangos vizsgálat során.


Úgyhogy fogalmam sincs mi lehet. :(

2011. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is így van de nekem a jobb oldalon. Arra is gondoltam, hogy stressz, meleg, stb...
2011. júl. 21. 16:04
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem is konkrét fájdalom, hanem mintha kívülről nyomnám a hasamat. Vagy pl. szorítaná a nadrág. Nagyon kellemetlen. Én is sokat idegeskedem, szóval lehet, hogy attól van.


Te mennyi idős vagy?

2011. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2011. júl. 21. 16:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, de nekem sem látott semmit a nőgyógyász.

Nekem is szintén a bal. Az ovulációtól egészen a menstruáció végéig.

20/l

2011. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én is 20 vagyok, nekem már 2-3 napja vége a peteérésnek és még most is érzem a nyomást. :/

2011. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem először megvolt nagyobbodva, akkor akkora volt, mint a méhem...de akkor nem menstruáltam már 3 hónapja. Aztán gyógyszerrel meghozta, néztek hormont, kaptam arra gyógyszert, azóta helyreállt a ciklusom, a petefészkem is teljesen normális méretű volt a többi UH-n.

A szurkálás viszont azóta sem múlt el.

2011. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem a menstruációmmal sincs baj, általában pontos, 28 napra jön meg, nagyon ritkán késik 2-3 napot.


Szóval nem tudom mi lehet a gond. Elképzelni se tudom már.

2011. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
látom sokaknál fennáll ez a probléma..... szerintem hormonok, idegeskedés... sőt nekem két éve jött meg először, szóval nekem még tuti változhat a ciklus, remélem nektek is jobblesz:)
2011. júl. 21. 18:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott fájni és elég gyakran.:/ Elmentem orvoshoz, megvizsgált még ultrahang nem volt, de azt mondta, hogy nincs nőgyógyászati bajom. Ezért csináltatok ultrahangot, de van egy olyan érzésem, hogy ott se mondanak többet. Látom akkor nem csak nekem van ilyen gondom. :/


16/L

2011. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!