Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/Lányok! Milyen bikini...

Nők/Lányok! Milyen bikini felső betétet javasoltok? (több lent)

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne mert sajnálatos módon az eggyik mellem kisebb mint a másik..

A barátaim hívtak strandra, de a bikinifelsőm nem push up os hanem csak van benne szivacs... tavaly még nem látszott annyira a különbség...

de most megnéztem éshát méretes különbség van a kettő között..

nemtudom h. mit lehetne belerakni...

bikinifelsőm ilyesmi :


[link]


nem push upos..


2011. júl. 21. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

És ha egy régi bikinidből kiszednéd a szivacsot és betennéd a kisebb melledhez? Az nagyon látszódna?

Amúgy nekem is kisebb az egyik de én ezt úgy oldottam meg, hogy mintás bikinit vettem. A fehérneműs boltban javasolták...

2011. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszerűen csak kis melleim vannak és ez a fazon abszolút nem is áll jól. Nekem sem push up bikinim van, de azért valamennyire dob a dolgokon és látszatra mintha egy mérettel nagyobb lenne... Próbálj neked megfelelő fazonú fürdőruhát találni, már annyi félét lehet kapni. Én nem javaslok semmiféle "betétet", egyrészt nem is tudok, másrészt ha elúszik, az elég ciki!


Amúgy lehet venni, ez tuti... múltkor láttam nőgyógyászomnál mellpótló betéteket. Értelemszerűen olyanoknak akik elvesztették a mellüket, vagy legalábbis egy darabot belőle, de volt olyan is, ami szerintem normál esetre is jó. Kifejezetten betéttartó fürdőruhákat is lehetett kapni, de olyan betétet is, amivel fürödni lehet. Gondolom ezek olyan drágák, hogy jobban megéri olyan fürdőruhát keresni, ami a te alakodhoz passzol.

2011. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 16. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!