Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem kemény a mellbimbóm...

Miért nem kemény a mellbimbóm alap állapotban?

Figyelt kérdés

Kis mellem van és a barátnőmmel néztük hogy neki kiáll amikor nem kemény és nekem meg nem... Nekem olyan mintha behorpadna... Tehát semmi női bimbó alakja nincs... :( ez miért van?

18 L


2011. júl. 21. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem alapállapotban kell keménynek lennie, hanem izgalmi állapotban.
2011. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit nem egyértelműen fogalmaztad meg, de azt hiszem értem. Szóval van akinek alapból kidudorodik, akkor is ha nincs felizgulva, vagy nem fázik és van akinek lapos. Ez természetes dolog, nem lehet mindenkinek egyforma. ez ép olyan, minthogy a bimbóudvar lehet világos vagy sötét, rózsaszínes vagy barnás, kicsi vagy egész nagy.

Am az én mellbimbóm is lapos, sőt igazából ha megkeményedik se nagyon áll ki, inkább úgy összehúzódik a bimbóudvar és megváltozik a formája, de a bimbó maga alig dudorodik ki. ez egyéni dolog, semmi baj nincs se veled se a barátnőddel.

2011. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Bocsi a fogalmazásért, de nem tudtam hogy hogy írjam le :)
2011. júl. 21. 23:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Enyém is olyan, mint a tied, ha ez megnyugtat :D:D 20L :-)
2011. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tök pici, ki sem áll és tök puha. A bimbóudvarom viszont hatalmas.

A nővéremnek meg szinte nincs is bimbóudvara, a mellbimbója nagy és kemény...


Szóval ezt dobta neked/nekünk a gép, ennyi. :)

2011. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mármint a mellbimbóm a pici, az én mellem viszonylag nagy.


20/l :)

2011. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, annyit még hozzátennék, hogy amit írtál: "Tehát semmi női bimbó alakja nincs." az nem igazán helytálló. Ugyanis nem attól lesz női bimbó, hogy kiáll. Én láttam már pasit is akinek kiálló mellbimbója van.
2011. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izgalmi állapotban kell keménynek lenni a mellbimbónak. Az sem baj ha nem áll ki. Mindenkinek más a melle.
2011. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!