Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan 'várjátok' a menzeszt?

Hogyan 'várjátok' a menzeszt?

Figyelt kérdés

amikor tudjátok, hogy a napokban meg fog jönni, az természetes, hogy tampont viszek magammal, mert az amúgy is mindig van nálam.

de hogy előzitek meg az átázást? tisztasági betéttel?


nem tudom, hogy kellene.


2011. júl. 22. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én betéttel,de ált sosem szoktam átázni, mert tudom mikor fog megjönni, érzem, és látom, és ha megjön, nem önt el,hanem először gyenge. szóval kedves velem a menzeszem, szól előre, és nem töri rám az ajtót, hanem csenget csak :D

18L

2011. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindig elfelejtem, hogy mikor kéne megjönnie..:D Én általában megérzem, ha megjön, és olyankor még nem lesz olyan a bugyim :) Máskülönben szerintem tisztasági betét jó megoldás, ha tudod, hogy meg fog jönni, nyugodtan használd :)
2011. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló:D:D:D:D szép válasz:D nálam is csenget..először nagyon kevés,barnásabb,elmegyek pisilni akkor veszem észre,nekem ma lett vége,ma már nincs semmi,szombaton kezdődött,most nem tudom mért tartott ilyen sokáig:S kedd szerdán vége kellet h legyen,de ma már nincs,és egyébként tisztasági betét,szárnyas.tök kényelmes,nem zavaró:) és nem ázok át:)

14L

2011. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én migrénnel várom.ha érzem h jön a migrén teszek be egy tampont,és cserélgetem mig meg nem jön.
2011. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én mindig rá érzek,hogy most,és tényleg.Amióta nem tudok gyógyszert szedni,meglepetés szerűen,de valamivel előtte van jelzés,egy kis hasi görcs,mell fájdalom.Figyeld,figyelj magadra.
2011. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a tamponosra én is gondoltam, csak már tegnap is fájt a hasam reggel, és ma sem jött még meg és így nem tudom:/
2011. júl. 22. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is "csengetni szokott",de szerintem lehet érezni ,hogy mindjárt megjön pl.:én előtte 3-4 nappal olyan fáradt vagyok,hogy 5-kor elalszom és utána azt se tudom hol vagyok,meg feszít a mellem...
2011. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor naptár szerint jönnie kéne (nekem nagyon pontos, az elmúlt hét évbe ha kétszer késett), berakok egy gyenge betétet (a leggyengébb allways-t). Érezni nem nagyon szoktam előtte meg alatta se, ilyen szempontból szerencsés vok. :D

19/L

2011. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem érzem soha! Szerencsés vagyok, sose fáj a hasam. Nekem minden táskámban van egy tampon vagy betét a biztonság kedvéért.
2011. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az egyik az hogy mindig hordok magammal tampont.. De nekem hirtelen érkezik meg sokszor éjszaka közepén :s Be van állva már kb, pár napos csúszásokkal, úgyhogy mikor lassan jönnie kéne, beteszek tampont és cserélgetem míg meg nem jön. Más ötletem nincs.
2011. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!