Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mások hogy tudják elviselni a...

Mások hogy tudják elviselni a betétet?

Figyelt kérdés

Duci vagyok, tehát a szeméremajkaim is ducik. Így egyszer csak úgy kibuggyan a vér.. Bár ez akkor is így volt, amikor 45 kg voltam.


Totál idegbeteg leszek a betéttől, de nem szeretek mindig tampont használni..


Ti hogy viselitek?


2011. júl. 24. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Használj nagyobb betétet.
2011. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Használj tampont! A betét ilyen problémák nélkül is undorító. Egy csomó lány mellett érezi lehet a szagát!

A tampontól nem lesz semmi bajod, nem veszi el a szüzességedet. Miért nem szereted használni? Ha jól helyezed fel, meg se érzed hogy ott van, míg a betétet igen...


Utálom a betétet.

2011. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon könnyen viselem. Igazából nincs az a para, hogy vajon mikor ázom át, mert mindig érzem, hogy meddig van a betét, mennyire van tele. A tamponnál ezt sosem tudom és ez nagyon zavar (nincs olyan, hogy x óránként cseréljem, mert összevissza jön). Tény, hogy összehasonlíthatatlanul kényelmesebb tamponnal, de sokkal idegesebb is vagyok miatta.
2011. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Én inkább betét párti vagyok, mert utálom a tampont magamba dugdosni, nem túl jó érzés...

Persze a rosszabb fajta betétek csörögnek, zörögnek meg átáznak, elcsúsznak, de a jobbakat észre sem veszem, nincs semmi gondom vele.

2011. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy ilyen idiótaságoktól "félek", hogy elveszi a szüzességem.


Amikor nyár van és nem megyek sehova, csak akkor használok betétet nappalra. Az év többi részében mindig tampon éjjel-nappal.


Meg most csak normál tampon van itthon, és nagyon erős a vérzésem, fél óra alatt megtelt.. Így inkább raktam be betétet :/ De nagyon idegesítő.. 4 éve tamponozok mindig..

2011. júl. 24. 13:41
 6/16 A kérdező kommentje:

És hiába használnék nagyobb betétet, az érzés még mindig ott van, hogy csak úgy kibuggyan a vér :) (nem a bugyimra, hanem a betétre)


Amúgy tényleg lehet érezni, hogy más nők betétet használnak és ez olyan undorító :SS

2011. júl. 24. 13:42
 7/16 A kérdező kommentje:

11:36

Nekem elkezd fájni a hasam, amikor megtelik a tampon. Meg ilyen hülye érzésem lesz.. Neked nem?

2011. júl. 24. 13:43
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes én sosem érzem hogy ki használ betétet,és ki nem.

Egy ápolt nőnél semmit nem lehet érezni.HA meg nem ápolt akkor úgyis megérzed még akkor is ha tampon van benne..

Egyébként a tampon éjszakára nagyon nem jó,néha nem árt betétet használni mert jobban tisztult a szervezeted ha em tömöd el egy tamponnal.

Én is betét párti vagyok..MA már annyi jó betétet lehet kapni amit észre sem lehet venni,hogy bent van,és nem ázik át..

2011. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Pedig én megérzem ha valaki nem cserélt kb 1 órája.. Pfúj.


Nem kértem véleményt arról, hogy mit használjak éjszakára. De mondhatom én is neked, hogy ücsörögj csak a saját véredben..

2011. júl. 24. 13:49
 10/16 A kérdező kommentje:
Az éjszakai tamponhasználatról úgyse tud senki lebeszélni.. Nagyon nehezen tudok elaludni, néha csoda, ha alszok. Nem hogy még egy sz@r betét miatt ne aludhassak olyan pózba, ahogy akarok..
2011. júl. 24. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!