Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar elmúlni a menszeszem,...

Nem akar elmúlni a menszeszem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Három héttel ezelőtt jött meg és azóta elmúlik, de egy két nap múlva megint megjönn. Mitől lehet ez??? Mostanában nagyon sokat stresszelek, lehet ez a probléma??
2009. ápr. 5. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne bolondozz, három hete vérzel és nem mentél orvoshoz?

Azért a sztessztól senki nem vérzik 3 hétig. Menj a dokidhoz!

2009. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne találgatni, hogy mi okozhatja, csak ez önmagában nem oldja meg a problémádat. Ilyen jellegű elhúzódó vérzés esetén orvoshoz kell fordulni.
2009. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. DE inkább menny orvoshoz,mert lehet valami probléma is belőle. ha 3 hét alatt többször vérezgetsz az nem jó dologra utal.Lehet gyulladás vagy valami más is.
2009. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok oka lehet, de nem szeretném húzni vele az időt, hogy felsoroljam, menj be a legközelebbi kórházba a nyőgyógyászatra, ott kell lennie ambulanciának, és nézesd meg magad!

Ne húzd az időd, nagy bajod is lehet belőle!


Egy szakmabeli

2009. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a stressz nem ok erre. Sürgősen menj el nőgyógyászhoz. Majd ő megmondja, hogy mi a baj. Vizsgálat nélkül látatlanban mi nem tudunk mondani semmit. Ne húzd, halogasd a dolgot. Jobb megelőzni a bajt.
2009. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nagynénémnek is volt hasonló,csak neki 2 hétig tartott,doki csinált neki egy "egészségügyi" kaparást...utálom ezt a szót,de mindenki így hívja-és azóta jól van:)
2009. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

velem is ez volt, heteken át volt meg, sztem egy hónapot is... épp suliváltásnál, gólyatábor meg ilyenek, eléggé kivoltam, aztán elmúlt pont tábor után 1-2 nappal, sztem könnyen könnyen összefügghet a kettő.

én nem mentem el, mert akkor 1, másfél év óta menstruáltam és biosztanár ismerősünk szerint belefért efféle ingadozás..úgy látszik tényleg.

bár most is van vmi..épp az ellenkezője =(

2009. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
menj orvoshoz.Én is így jártam csak én 1hónapig véreztem.Utána gyógyszert szedtem rá.
2009. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
természetesen megyek dokihoz,már időpontom is van csak kíváncsi vagyok, hogy másnak is volt már ilyen problémája
2009. ápr. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!