Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mielőtt megjön nektek milyen?

Mielőtt megjön nektek milyen?

Figyelt kérdés
pl arra gondolok.. h mielőtt megjön valaki sokat ezsik.. meg ilyenek. nektek mi? és kb mikortól? 1 héttel előtte? vagy pár nappal? mert nekem általába 1 hétel előtte 1-2 napig görcsöl a hasam rossz a közérzetem ideges vagyok sokat eszek és ég a gyomrom.. ez természetes?
2011. júl. 26. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 héttel előtte fájni szokott a mellbimbóm, előtte 1-2 nappal az egész hűtőt fel tudnám falni plusz idegbeteg vagyok. Amint megjön, első nap fájdogálni szokott a hasam, de utána semmi.
2011. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem. nekem nem tudom nagyon rossz mert 5-6 napig megvan de abból örülök ha az utolsó napon nem görcsölök:S
2011. júl. 26. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? ha fiatal, akkor később változhat még :)
2011. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pár nappal előttte (2-4 nap) sokkal kívánósabb vagyok. Nem az a gond, hogy többet eszek, hanem az, hogy mit, ilyenkor általában csupa egészségtelen ételre vágyom pl. chips, csoki, keksz stb. Mielőtt meg jön egy nappal és az első napon nagyon ideges vagyok, még a legapróbb dolgokon is kiakadok, sokszor még a jelentéktelen dolgokon is összeszólalkozok másokkal és az első nap görcsölök.

16/L

2011. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok 2. válaszoló!
2011. júl. 26. 09:29
 6/9 anonim ***** válasza:
15 évesen nekem is mindig fájt a hasam. Változni fog majd.
2011. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam változó, néha van előjele és máskor pedig nincs. Nálam előforduló előjelek: iszonyatos mellfeszülés, enyhe hasi görcs, és akármin képes vagyok elsírni magam :D Előfordul, hogy olyan érzékeny lesz a bőröm, hogy alig bírom elviselni a ruhát magamon, mert már az is irritálóan hat a bőrömre. Szerencsére ez csak ritkán van, elég fura és kellemetlen érzés.

Én egy héttel előtte kezdem érzeni a jeleket. Bár a fogamzásgátló szedése óta eléggé megszűntek.

2011. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

zabálórohamaim vannak, valamint fáj a fejem+melleim. esetenként puffadok is.

16L

2011. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ti még a szerencsésebbek vagytok. Nekem 8-9 napig tart, folyamatos görcsöléssel, előtte-közben rengeteget eszek, és gyorsan is hízok. Több orvosnál is voltam vele, azt mondták genetika. Szedek fogamzásgátlót is, se rövidebb nem lett, és a görcsölés sem szűnt tőle...
2011. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!