Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet nyálkás átlátszó...

Mitől lehet nyálkás átlátszó fehéres váladékom?

Figyelt kérdés
most nem menstruálok,terhes se lehetek,nem sárgás meg ilyesmi de van egy jellegzetes szaga egy kicsit,ott lent nem csíp,de néha viszket,lehet valami gombám van?vagy izgalmi állapotra is kialaulhat? (remélem az utóbbi miatt van,mert azután tapasztaltam)
2011. júl. 26. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen, ez az ottani mirigyek váladéka, amely nemi izgalom hatására termelődik.

Ha ez nem lenne, akkor a pasiknak igencsak megkopna a szerszáma a dörzsitől :)

2011. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ,akkor megnyugottam :)
2011. júl. 26. 17:54
 3/20 anonim ***** válasza:
szerintem hüvelygomba! Canesten kombi vény nélkül kapható a patikákban. de szerintem azért kérdezd ki az orvosod véleményét!
2011. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hogy gomba-e vagy más, azt az orvosnak kell kiderítenie, és neki kell gyógymódot javasolnia!
2011. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne nyugodj meg Kedves Kérdező, ugyanis a kellemetlen szag és a viszketés nem normális! Orvoshoz kell menned!
2011. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hát én biztos nem megyek nőgyógyászhoz.
2011. júl. 26. 18:09
 7/20 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj elmenned, mert ha elhanyagolod, sokkal rosszabb lehet, aminek kórház lehet a vége! De ha Te ezt akarod, akkor csak hanyagold!
2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát nemhiszem hogy hüvelygombám van,mert csak nagyon ritkán viszket és nem is nagyon,és nem túrószerű a váladék..
2011. júl. 26. 18:15
 9/20 anonim ***** válasza:
De azt írtad pontosan, hogy "jellegzetes" szaga van a folyásodnak. Márpedig ez is jelenthet fertőzést.
2011. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzés esetén nem átlátszó a váladék, és ennek a Bartholin mirigy váladéknak is van valamennyi "szaga"!


Ha az izgalmi állapot megszűnése óta nem tapasztalod, akkor nincs vele teendő (ez viszonylag egyszerű differenciál-diagnosztika).


Ha továbbra is viszket, vagy fokozódnak a tünetek, akkor fordulj nőgyógyászhoz.

2011. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!