Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mi lesz? (Kérdésed...

Most akkor mi lesz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
3 hete voltam nőgyógyásznál,gombás fertőzést állapított meg,adott rá hüvelykrémet,és azt mondta,hogy 1 hónap múlva menjek vissza,akkora meg lesz a kenetem eredménye is.A hüvelykrémet elhasználtam,közben megjött a menzeszem is a múlt héten,és vmiért menzesz után mindig kipirosodok odalent,és viszketek.A folyásom se javult,ugyanolyan sárgás-zöldes,és kellemetlen szagú.2 hét múlva megyek vissza,akkor majd megint ad vmi gyógyszert?Vagy ilyen esetben mi a teendő?
2011. júl. 27. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz, akkor visszamehetsz hamarabb is. Ad valami mást, ha az előző szer nem hatott.
2011. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem mehetek vissza előbb,mert csak akkora adtak időpontot.Mindenképp ki kell várnom.Amúgy annyira nem rossz,nem fáj,vagy viszket,csak néha,enyhén,inkább maga a tudat,jó lenne már végre meggyógyulni.
2011. júl. 27. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd föl az orvost, kérdezd meg mi a teendő. Lehet, Ő maga fog hamarabb visszahívni. Ha meg kibírható, akkor végülis két hét már nem annyira hosszú idő. :)
2011. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sürgős, akkor előbb is mehetsz.
2011. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!