Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szüzesség elvesztésétől lehet?

A szüzesség elvesztésétől lehet?

Figyelt kérdés

A negyvenes éveim közepén járok és két hónapja vesztettem el a szüzességemet. Azóta mikor pisilés után megtörlöm magam rózsaszínes lesz a papír (ez szinte állandóan fennáll)

De van amikor barnás foltok jelennek meg a fehérneműmön.

A következő menzeszem 8 napot késett, ebben a hónapban pedig meg sem jött. Biztosan nem vagyok terhes óvszerrel védekezünk.


2011. júl. 27. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy klimax első jelei mutatkoznak?
2011. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy összeszedtél valami fertőzést, nem viszket, vagy ég, csíp? Canestent próbáltad már?

Menj el egy nőgyógyászhoz.

2011. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Hát azért 40-es éveidben már magadtól eszedbe juthatna, hogy orvost keress fel, és ne egy amatőr hülyékből álló fórumon érdeklődj. XD

Amúgy szerintem is a klimax jöhet szóba, az időzítés meg csak véletlen. De akár ronda betegség is lehet. Bár a terhességnek is lehetnek ilyen tünetei, és bizony a gumi sem 100%-os védelem.

2011. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

"Hát azért 40-es éveidben már magadtól eszedbe juthatna, hogy orvost keress fel, és ne egy amatőr hülyékből álló fórumon érdeklődj. XD"


Eme válaszoló is amatőr hülye?

Miért kell mindenkit lehülyézni, ezt nem értem...

De azt sem, hogy ez a válaszoló 82%-os.

2011. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Bizony, igaza van a válaszolónak, aki oltotta a kérdezőt.

Egy nő ne tudatlanoknak való fórumon érdeklődjön egy esetleges betegségről. Aki kérdez, annak teljesen megbízhatatlanok a válaszok, aki válaszol, az könnyelmű, mert professzor sem ad távdiagnózist. Veszélyes üzem a GYIK.

2011. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12:01


Miért tán van itt nőgyógyász? Ha lenne se mennénk vele sokra, így gép elől meg pláne.


Én osztom a hülyék véleményét. Ha mindenki csak olyan kérdésekre válaszolna, amikben tényleg kompetens, akkor nem működne ez az oldal.


Amúgy meg gyanús, hogy beleírta a kérdező a korát. Ekkorát nem kockáztatna, ráadásul a probléma szempontjából gyakorlatilag lényegtelen. Lehet akár kamu...

2011. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát már ne haragudj, de nem sok olyan nőgyógyászt ismerek, aki ennyi leírásból akármi biztosat tudna mondani. Na meg egyáltalán ezen az oldalon valódi orvossal sem találkoztam. xD Aki azt állította magáról, hogy az, annak ha elolvasod kb 10 válaszát, kiderül, hogy orvosi egyetemet még kívülről sem látott. xD Szóval a kérdésben itt mindenki amatőr hülye, én is, de te is. -.-"

És bennem is felmerült, hogy kamu a kérdés, de az, vagy sem, a lehetőségekhez mérten próbáljunk segíteni. Én még mindig arra szavazok, hogy menj el az sztk-ba, vagy egyéb, szimpatikusabb helyre, és vizsgáltasd meg magad, ha más nem, az évi rákszűrés biztos aktuális lassan, meg a szexuális élet kezdetén nem árt panasz nélkül is egy vizsgálaton túl esni.

2011. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!