Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én vagyok ezzel így vagy...

Csak én vagyok ezzel így vagy ti is? (infó lent)

Figyelt kérdés
amikor megjön akkor ugye az első 3napban eléggé erős, és gyakran átázok. Ciki ez?? Ti hogy vagytok ezzel? És hogy akadályozzam meg (nem a betétcserélés idejére gondolok)? És ha már itt tartunk akkor hogyan oldhatom meg hogy strandolni is tudjak mellette? 16 vagyok. Előre is köszi
2011. júl. 27. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy időszakom, amikor nagyon erősen menstruáltam. Mindenképpen használj tampont, nekem az segített. Az első tamponhasználatkor betét is használtam, hogy kitapasztaljam, hogy a tampont milyen gyakran kell majd cserélnem. Az átázás veszélye innentől 0%-os lett :D

Viszont ha nagyon erős a vérzés és strandolni is szeretnél, akkor is a tampon használatot ajánlom, csak a normálnál erősebbet. Persze én úgy vagyok vele, hogy ha nem muszáj, akkor inkább kivárom azt a három kényesebb napot, és utána megyek strandolni :)

2011. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki ezt cikinek tartja, annak ciki az is, hogy nő!
2011. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tampont+betét. Úgy nem ázol át:)

Viszont a strandot nem javaslom. Elvileg tamponnal lehet, de nagyon könnyen össze lehet szedni vmi fertőzést:( Inkább bírd ki azt a pár napot.

2011. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Betét + vatta...én szoktam tenni a betétre vattát ha nagyon erős a vérzésem...tampont nem használok s azért...
2011. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha nem vagy szűz már, mindenképpen a tampont ajánlom, akár nem is a legkisebb méretűt. Régebben nekem is volt olyan, hogy átáztam, de ki lehet nagyjából tapasztalni, hogy mikor milyen erős a vérzés.

Ha még szűz vagy próbálkozz meg a minivel és tegyél hozzá egészségügyi betétet. Tuti recept :)

A stranddal viszont szerintem várnod kéne amíg nem lesz olyan erős. Elég csúnya nyavalyákat össze lehet szedni.

2011. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket. Engem irritál a vatta, helyette a wcpapír vagy a zsepi megfelel??
2011. aug. 6. 20:54
 7/8 anonim válasza:
Tampon+ betét hoyg ne ázz át és a a strandon pedig tampon!;)
2012. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tampon sokkal egészségtelenebb mint a betét, szóval csak ha nagyon muszáj(strand pl. ) akkor használd!
2012. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!