Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikerült elsőre felrakni a...

Sikerült elsőre felrakni a tampont?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Augusztusban gólyatáborba megyek, és pont megfog jönni. (most is megvan) Tampont szeretnék ott használni, anya megengedte, meg minden. Ki is próbáltam. Már felment, 1 ujjperc is vagy micsoda, de tovább nem merem, mert fáj. :( Nektek sikerült elsőre? Most nagyon szomorú vagyok! Holnap is megfogom próbálni, hátha! Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 27. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbálkozz vele aztán majd sikerül :D
2011. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
aha de OB minivel kezdj oszt jöhet a nagyobb
2011. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az első már csak ilyen....:-)Én is legelsőt megszenvedtem, annak ellenére, hogy alaposan tanulmányoztam előtte az útmutatót. Fontos a megfelelő méret. Gondolom esetedben mini vagy light days és akkor nem lesz probléma. Kitartás és próbálkozz!
2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment elsőre. Próbálkozz csak...fel a fejjel!:)
2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem ment elsőre a normál úgy, hogy szűz voltam.


Csak ne görcöslj rá.

2011. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem se sikerült elsőre, én is féltem, és furcsa érzés is volt...dehát a szükség rávitt:D

Közhely, de ezt tényleg ugyanúgy meg kell tanulni, mint a biciklizést:) amúgy a lényeg, hogy lassan csináld, és fontos, hogy lazítsd el "ott lent" az izmaidat. Ne görcsölj rá...menni fog! :)

2011. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4.re sikerült csak, először csak minit használtam, a következő hónapban próbálkoztam a normállal és az is rendesen felment. Próbálkozz 1-2 naponta, azt egyszer csak sikerülni fog :) Vagy próbáld úgy hogy először az ujjadat dugod be, ha az se megy be normálisan akkor még próbálgatni kell párszor.
2011. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én míg szűz voltam, nem tudtam tampont használni. lehetett mini vagy bármi. a szüzi elvesztése után simán ment!
2011. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már nem próbálkozok, majd holnap! (Én is minivel próbálkozok, persze.)
2011. júl. 27. 21:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha erős a vérzésed, akkor kell próbálgatni!

Amúgy nekem sikerült elsőre :) Próbálj ellazulni

2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!