Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha így fogom csinálni akkor...

Ha így fogom csinálni akkor hamarabb rendbe jövök?

Figyelt kérdés
Van egy elég csúnya hüvelygyulladásom. Voltam vele orvosnál, adott is gyógyszereket. Azokat rendesen beveszem, meg használom a kenőcsöt és csak akkor veszek fel bugyit, ha megyek vhova, kevesebb édességet eszek meg inkább barnakenyeret fogok enni. Még miket csináljak, hogy hamarabb rendbejöjjek? Egyébként kaptam Tantum Rosa-t is, amira azt mondta az orvos, hogy pisilés után használjam el az egész tasakot, de én soknak tartom, hogy 1 pisilés után mindig kikeverni aztán azt az 1 litert oda folyatni.. Erre ti mit javasoltok?
2011. júl. 28. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
ha beveszed a felírt gyógyszereket, meg betartod az orvos utasításaidat, akkor biztosan hamar rendbe jössz:) ami pedig a Tantum Rosa-t illeti, én is kaptam már olyat, és én nem használtam minden pisilés után, inkább csak reggel, és este
2011. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
c-vitamin is sokat segíthet hogy gyorsabban gyógyulj.
2011. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!