Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga foltok a bugyimon?

Sárga foltok a bugyimon?

Figyelt kérdés

miért van ez?

jah és szagolni nem volt időmxD.de szerintem semmilyen szaga nincs.csak gyorsan próbáltam kimosni szappanal(jobb nem jutott hirtelen eszemben xDD:S) nem nagyon tudtam vele kimosni:S.picit halványult.

és még nincs mensim. 12/L


2011. júl. 28. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fehér folyás. Minden nőnek van, a mensi előjele. Nekem kb. 2 évig volt, utána jött meg a havi. Amíg szagtalan, addig normális.

A bugyidba napközben tegyél tisztasági betétet, úgy nem kell mosogatni, és kényelmesebb 8tisztább érzés) is.

2011. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Pedig jobb lett volna ha megszagolod, mert ha kellemetlen az illata, az jelezhet fertőzést is.
2011. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi mind a kettőtöknek!:)
2011. júl. 28. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha sárgás,zoldes,és kellemetlen szaga van,pl halszag,akkor valoszínuleg bakteriális fertozés.

Ha turoszeru fehér,darabos,és viszketést,kipirosodást érzel akkor valoszínuleg gomba okozza a fertozést.

Ezekkel a tunetekkel minél hamarabb nogyogyászhoz kell menni,mert a huvelygyulladás kezelés nélkul komoly szovodményket okozhat,pl méhgyulladás,petefészekgyulladás,kismedence gyulladás,méhszájseb,meddoség.

De ha átlátszo,kicsit fehéres színu,szagtalan,akkor az normális.

2011. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!:DD
2011. júl. 30. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyenek vannak most.:)
2011. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen van. Sárgás,kicsikét világos. 10/L
2015. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!