Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsök ellen...

Menstruációs görcsök ellen valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amikor menstruálok iszonyatosan görcsölök és az egész derekamra átterjed a fájdalom, illetve a hátam is fáj...Voltam orvosnál, de nem használt a gyógyszer amit adott, esetleg tudnátok nekem valami gyógyszert, vagy egyéb dolgot ajánlani a görcsök ellen? Probáltam eddig az algoflex-m-et, appranaxot, nospa-t, majoranna olajat,aszpirint, magnézium tablettát, libapimpó-,rózsa-,kamilla-,csipkebokor teát, stb...

Előre is köszi a válaszokat!


2011. júl. 29. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg a meristin+algopirin kombit, nekem az segítette, hasonlóan görcsöltem. egyébként utána szedtem 1 évig fogamzásgátlót, abbahagytam, gondoltam na, megint jön a pokol... de nem :) alig érzem, pedig előtte napokat szenvedtem meg fetrengtem! jobbulást
2011. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
reiki kezelés
2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cataflam - nálam csak ez vált be, de ez nagyon sokat segített.
2011. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedj cinket! Meg igyál görcsoldó teákat (olyat, amit még nem próbáltál). Meg mozogj, ha görcsöl! Nehéz rávenni magad, de a mozgás oldja a görcsöt.
2011. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 29. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az eddigi nem segítene, vagy csak enyhült akk itt van még e is: ( nekem bevált)

Vegyél forró fürdőt, de csak addig legyél benne amíg forró. Aztán naponta 5-ször igyál szárított diófalevél-teát.( Nincs valami mennyei íze, de használ.)

2011. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy fél deci konyak csodát tesz, hátránya: csak otthon célszerű alkalmazni. Meg kell jegyeznem, hogy mindenféle ünnepi alkalmat beleszámítva sem iszom egy évben háromnál többször, de én a gyógyszer-vegyszer ellenesek táborába tartozom, szerintem a minőségi alkohol sokkal kevésbé ártalmas.
2011. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A páromnak különféle gyógynövényekből (kutyabengekéreg, szederlevél, nyírfalevél, csarabfu, borsosmentalevél, cickafarkfu, macskagyökér) főztünk teát, amit pár nappal korábban kezdett el inni. Segített, pedig elmondása szerint korábban iszonyatos volt.

Többen mondták, hogy a terhesség/szülés megoldja. Jelentem igazuk volt. Most ha egy kicsit görcsöl magnéziumot fogyaszt (pl. magnosolv-ot amiben nagy mennyiségű Mg van).

2011. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!