Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy idő után (de még szűzen)...

Egy idő után (de még szűzen) lehet, hogy normálnál nagyobb tampont is fel tudok helyezni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
lehetséges, de ha mégsem akkor tudom orvosolni :)
2011. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze!
2011. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már szűzen is a legnagyobb ob-t használtam ( persze csak pár év után), ami terhesség utánra vagy nagyon-nagyon erős vérzéshez van. Muszáj volt, nem nehéz kitalálni a kettő közül melyik ok miatt...

Hirtelen én sem hittem volna, hogy az belém fog férni, de aztán nem volt semmi probléma. Úgyhogy egy normálnál kicsit nagyobb biztosan nem fog semmilyen problémát okozni.

De egyébként úgyis érzed. Akkor próbáld ki, mikor eléggé megvan és könnyen felcsúszik. Ha fájdalmat érzel akkor hagyd, esetleg próbáld máskor. ha akkor sem jó akkor maradj kisebbnél.

2011. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon vigyázz, mert egyszer úgy jártam, hogy bement, kifele már nem akart a szűzhártya miatt, amit agyongyötörtem, mire kioperáltam.
2011. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tág a hüvelyed.
2011. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!