Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim részek borotválása után...

Intim részek borotválása után irritáció? Meddig tarthat?

Figyelt kérdés

Már a szőrtelenítést követő napon begyulladtak a szőrtüszőim. Most meg a nagyajkaimnál érzek hasonlót. Fémallergiám is van...(ugye a borotva pengéje fém) Tusfürdőt kentem alá, ha habot használok, akkor semmi ilyen tünet nincs szinte, vagy alig észlelhető.

Van másnak még ilyen problémája? Mit kentek rá? Neogranormon, Bepanthen, Körömvirág...? Vagy mit tehetek ilyenkor?


2011. júl. 31. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Próbálj szőrtelenítő krémet használni. A borotvától én is 2 napig vakarózom, de ettől nem.
2011. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
neogranornomt nem erre találták ki.. hámosító hatású, azt ne használd, akkor inkább a bepanthen. egyébként a hintőpor a legjobb megoldás:) és az hogy meddig tart, egyén függő, valakinek egy napig, valakinek akár 4-5 napig is...
2011. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én öcsém arcszeszéből csórtam. Úgy csípett egy pár másodpercig hogy nemigaz, de nem volt jobb ötletem és első alkalom után se volt semmi kiütés vagy ilyesmi, pedig érzékeny bőröm van.
2011. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem teljesen abnormális divat az intim szőrtelenítés.Ráadásul infantilis.Az természetes,ha a bozontot az ember kordában tartja,de a borotva nem az a szerszám,amit oda épeszű ember használ.Remélem,hamarosan ez a divat is leáldozik majd,kb 5 éve lett ekkora divat,azaz ciki,ha valaki szőrős.Szerintem meg a borotvált (és borostás)mellkas és nemi szerv a ciki és nevetséges.
2011. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. végtelen módon undorodom a szőrtől, ez az egyik. a másik: ne Te szabd már meg nekem, hogy milyen legyen az intim szőrzetem :D
2011. júl. 31. 01:10
 6/6 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm a segítőkész válaszokat!

A hintőpor tényleg jó! Köszönöm szépen! :)

2011. júl. 31. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!