Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól lehet tudni, hogy...

Mikortól lehet tudni, hogy elmúlt a hüvelygombám?

Figyelt kérdés

Az orvos 3 db Gyno-Pevaryl 150 mg hüvelykúpot írt fel nekem, és Pimafucin krémet. A három nap lejárt (mindig este kellett 'felhelyezni') a krémet is az előírtak alapján használtam. A túró szerű váladék - ahogy én látom - elmúlt, azonban a viszketés megmaradt. Ez azt jelenti, hogy ha a krémet továbbra is használom akkor pár nap múlva végleg elmúlik a viszkető érzés is - ergo meggyógyultam? Valamint olvastam olyat is, hogy a menstruáció megjelenése is gyorsítja a dolgot, ami azért jó mert pár nap múlva jön meg ... ez igaz? (ez esetben viszont most még akkor tampont nem használhatok, igaz?)

Köszönöm a segítséget :)


2011. júl. 31. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
a krémet használd továbbra is, és elfog múlni a viszketés is, de egyébként a doki nem hívott vissza? mikor nekem volt ilyen problémám, engem visszahívott, és még írt fel gyógyszert ,,utókezelés" gyanánt, hogy még csak véletlenül se essek vissza. Amit pedig a menstruációról hallottál, az szerintem is igaz, én is olvastam már erről, és arról is, hogy ilyenkor csak betét szabad használni! gyógyulgass :)
2011. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :)

A dokim azt mondta, hogy majd holnap hívjam fel a leletek miatt és majd egy év múlva menjek újabb kontrollra (szokásos évi ellenőrzésre), de azt nem mondta hogy bármit szeretne még felírni nekem :s

Ráadásul most két hétig nem is leszek itthon, szóval ... (könnyebb megoldás lett volna a tampon de sejtettem, hogy most még nem jó ötlet :))

Remélem, mihamarabb elmúlik :)

2011. júl. 31. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!