Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt olvastam hogy az első...

Azt olvastam hogy az első mestruáció előtti NÉHÁNY hónapban fehérfolyás van. Mennyi az a néhány hónap?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 év is lehet.
2011. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem 3-4 hónapja van meg, vagy több már nem emlékszem az is lehet hogy egy éve, de nem jön meg, akkor mi lehet a baj?? 13 és fél éves lány.
2011. júl. 31. 18:26
 3/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon sokáig elhúzódott, ne aggódj. :)Mint fölöttem is írták, akár 2 évig is tarthat.
2011. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nincs semmi bajod. Ez az 1-2 év sem törvényszerű, van akinek több idő is eltelik. A lényeg az, ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor kell orvoshoz menned. Addig ne aggódj, ha nem jön meg. Első voltam.
2011. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak más jelei már a serdülőkornak, akkor nincs baj.
2011. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már minden jel megvan, a szőr mindenhoz, a mellek, a fehér, a telt nagyajak, minden
2011. júl. 31. 18:32
 7/7 anonim válasza:
Nekem másfél évig volt fehérfolyás. Utána jött meg.
2013. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!