Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citromléval télleg lehet...

Citromléval télleg lehet késleltetni a menstruáciot?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és most megyek nyaralni !És pont most jönne meg ,és az érdekelne hogy lehetne-e a citromléval késletetni,és ha lehet akkor meddig késlelteti !(NAGYON SŰRGŐŐS LENNE)
2011. júl. 31. 21:58
 1/10 anonim válasza:
0%

Ez hülyeség. Nem lehet vele. Max annyival segít, hogy lemarja a nyelőcsöved. Menstruálj, vagy csináltasd fel magad addigra, és tutira nem jön meg. Ha igen, akkor meg használj tampont.

Látszik hogy 13 éves vagy.

2011. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindegy melyik kategóriába teszed fel egy nap ugyanazt a kérdést, fogd már fel, hogy NEM BEFOLYÁSOLHATOD. HORMONOK IRÁNYÍTJÁK. NEM LEHET SEMMIT TENNI.
2011. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Mosd ki magad alul frissen facsart citromlével, segít.
2011. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlóval el lehet tolni, de az neked még korai lenen, meg már amúgy is el vagy vele késve, ahhoz pár hónapja már szedni kellene. Más egyéb hókuszpókusz nem működik.
2011. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
61%
ez akkora hülyeség ti honnan vesztek ekkora hülyeségeket úgy őszintén
2011. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sine.lacrimna ***** válasza:
49%
Hát az internetről!:-))))
2011. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na engem meg baromira nem érdekel, hogy ki mit mond. az én családomban minden csajszinak bejött a citromleves dolog :) ugyhogy próbáld ki nyugodtan.. veszteni nem fogsz vele.. a menstruáció előtt kb. négy nappal mindennap igyál meg egy keveset, aztán vagy hat, vagy nem.. nekem haz. kb. 4 nappal eltolja...
2011. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem értitek meg, hogy a természetet nem lehet befolyásolni! Nekünk, embereknek kell alkalmazkodni. Ha mindenáron akkor akarsz fürödni amikor menstruálsz, akkor nincs más választásod mint a tampon! Ha meg azt nem akarsz használni, akkor a fürdést hanyagold!!!!
2011. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem egyik barátnőm használta ezt a citromleves dolgot,mert fürdőbe mentünk,és nemtudom hogy amiatt vagy egyébként,de neki bevált és késett pár napot.:)
2011. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A cirtomlé használ... legalábbis nekem és egész hónapban elmaradt aztán másik honapban kb pontosan jött meg :)
2017. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!