Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy szeretném ha végre megjönn...

Úgy szeretném ha végre megjönne de meddig várjak még mert azt irták az always kis könyvben hogy pms tünetek meg ilyenek és nekem mind meg van de nem akar megjönni. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem tudom, hogy hány éves vagy, de amikor én voltam annyi idős, hogy a kezünkbe nyomták a kiskönyveket, mindig azt olvasgattam, és amikor az osztályban sorba megjött mindenkinek, akkor nagyon irigykedtem rájuk. Várj türelemmel, neked is megfog jönni. valaki már 12 évesen, valaki csak 16 évesen kezd el először menstruálni. nekem már több mint négy éve megvan, és minden tininek azt tanácsolom, hogy ne sürgesse, mert lesz ha meg már megvan az lesz a baj. Akkor pedig már nem tudod visszacsinálni a dolgot, és lesznek napjaid, amikor azt is pokolba kívánod, hogy nőnek születtél.... ugyhogy várj türelemmel, és örülj, hogy még nem jött meg :D
2011. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor kell aggódni, és persze orvoshoz menni, ha 16 éves korodig nem menstruálsz. Nem írtad hány éves vagy.
2011. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nincs meg.
2011. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is nagyon vártam, és már kezdtem aggódni, aztán 14 évesen egy tábor első napján jött meg. Hát, oda voltam boldogságtól, mit ne mondjak-.-


ne várd (a májust, hiszen közelít a tél)! semmi jó nincs benne. Fáj, hosszú, véres, mindig izgulhatsz, hogy mikor telik meg a cucc, amikor megvan, nincs jó kedved, barátodnak sem épp jó ez az időszak

2011. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!