Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt szoktatok...

Menstruáció alatt szoktatok fürdőbe járni?

Figyelt kérdés

Elég rossz idő van mostanság, de a héten egy napra nagyon jó időt mond, utána is tiszta viharos, esős idő lesz, és a barátaimmal el akartunk menni fürdőbe, de pont megjött...

mit csináljak? tampont használok...tamponnal be tudnék menni a vízbe? kicsit félnék még tamponnal is vízbe mennék...ti szoktatok tamponnal vízbe menni? történt már baleset valakivel?


2011. aug. 2. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon erősen van meg pár napig akkor nem megyek fürdőbe,mert nem is érezném magam jól..De a vége felé amikor már nem olyan vészes akkor tamponnal elmegyek,mert tudom,semmi baj nem lesz.
2011. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tamponnal bármikor,nehogy már lemondjunk nők a szórakozásról :) :P
2011. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :D és mikor először mentetek be a vízbe, akkor nem féltetek kicsit hogy történik valami? pl hogy tök jól érzitek magatokat és elfeledkeztek magatokról és megtörténik a baj?
2011. aug. 2. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
A legerősebb két napon én sem megyek, de utána gond nélkül. Persze először aggódik az ember, de ha rutinos tampon használó vagy nem lesz gond. Ha most próbálod ki,akkor sem lesz gond, de nem fogod jól érezni magad, mert ezen fogsz görcsölni. Cseréld sűrűbben és érzed jól magad!!!
2011. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj tamponnal be,én néha erősebbet szoktam akkor fölrakni és úgyis jó
2011. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek (:
2011. aug. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!