Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt lehet...

Menstruáció alatt lehet sportolni? Lovaglásra gondolok. Azt hallottan hogy ettől hosszabb lesz a ciklus.

Figyelt kérdés
am 2-3 napos a menstruációm. Ez normális?
2011. aug. 3. 23:05
 1/6 A kérdező kommentje:
13/l vok
2011. aug. 3. 23:06
 2/6 anonim válasza:
43%
nem, ez nem normális! ha ezt fogod csinálni, egyszer csak hipp-hopp kómába kerülsz.. szerintem ne nagyon játszogass ezzel ;)))
2011. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
haha. Komolyan gondoltam. Légyszi segítsetek fontos lenne
2011. aug. 3. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
2-3 nap elég rövid idő... viszont még elég fiatal is vagy, gondolom még nem menstruálsz több éve, szóval nem állhatott be normálisan a dolog. a lovaglásról pedig annyit, hogy szerintem simán lovagolhatsz, hogyha téged nem zavar, hogy közben megvan... engem mondjuk tuti zavarna. Amúgy hosszabb, biztosan nem lesz tőle a ciklusod :D
2011. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Figyelj én már négy és fél éve lovagolok és két éve van meg, de ez eddig nem korlátolt semmiben:D Az erőfeszítéstől lehet hogy egy kicsit intenzívebb lesz de hosszabb maximum egy fél nappal ha tényleg bekövetkezik, de nem hiszem, nekem legalábbis nem lett hosszabb:) 15/L
2011. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek!:) Am 1 éve van meg.
2011. aug. 4. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!