Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 menzesz közötti vérezgetés....

2 menzesz közötti vérezgetés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában 24-25 napra állt be a ciklusom, és vasárnap jártam a 13. napnál. Akkor volt egy kis folyásom + egy nagyon kicsi pecsételő vérzés. Ez 1-2 napig tartott a folyás. Gondolom ekkor volt peteérés.

Ma viszont megint jött egy kis vér + egy kis folyás. Nem sok, csak annyi hogy meglátszódott a fehérneműmön. Mitől lehet ez? Nem szedek semmit, szűz vagyok, és 7 éve menstruálok. Orvosnál még soha sem voltam, ezzel tudna valamit kezdeni? Érdemes lenne elmenni?


2011. aug. 4. 15:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem menj dokihoz...nem lehet súlyos..de azért vigygáltasd meg magad.:)
2011. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
érdemes lenne igen, vizsgáljon meg, vélhetően hormonális zavar áll a háttérben
2011. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Pl:a ciszta is okozhatja.
2011. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Bocsánat

Vizsgáltasd KI magad :D

2011. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes ezzel orvoshoz fordulni.

Nekem hasonló tüneteim voltak - méhszájseb miatt. Nem nagy baj, de azért esetleg kezelést igényel. Az a biztos, ha megmutatod dokinak.

2011. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De mivel szűz vagyok, tud valamit csinálni ezzel a gonddal? Egyáltalán hogyan vizsgálhat meg? Mire számíthatok ilyen esetben?


Nekem ez olyan kellemetlen, mert erről a témáról soha sem beszéltem senkivel, és akkor egy teljesen idegen embernek mondjam el...

2011. aug. 4. 15:34
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg pl mondani kell az orvosnál, hogy szűz vagyok? Vagy ő azt észre fogja venni (nyilván igen, de akkor már nem késő?)
2011. aug. 4. 15:40
 8/13 anonim ***** válasza:
igen, bemész és elmondod, hogy szűz vagy, végbélen keresztül vizsgál majd, nem fáj, nem kell félni. Egyébként neki meg természetes, nem fog kinevetni vagy gúnyolni.
2011. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
állitólag peteéréskor is lehet barnázás.
2011. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Patológus rokonom azt tanította, hogy minden 7. napot túllépő vérzéssel érdemes nőgyógyászhoz menni. Kicsi az esélye, hogy valami nagyobb galibát találjon, de ha mégis, akkor időben kell elkapni.

Ne félj, nem ciki, a nőgyógyász már valószínűleg mindenfélét látott :) és nyugodtan szólhatsz, hogy szűz vagy még, akkor vigyázni fog.

2011. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!