Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most sikerült elsőre felhelyez...

Most sikerült elsőre felhelyeznem a tampont. Legközelebb már könnyebb lesz?

Figyelt kérdés

Most minivel próbálkoztam, úgyhogy remélem majd viszonylag hamar megtelik, hogy még ma többször próbálhassam. :)

ddig sokszor próbálkoztam, de most sikerült először tényleg berakni... rájöttem, hogy hol rontottam el. Egy kicsit így is fájt mikor elkezdtem benyomni (aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy már teljesen bent van... erre a részre már tényleg nem emlékszem :)), és nem tudtam már tovább nyomni, mert akkor még jobban fájt, de szerintem még nincs bent eléggé. Ez lehet? Már nem látszott, de még érzem egy kicsit, hogy bent van. Nem vészes, nem fáj, csak érzem bizonyos mozdulatoknál. Náha kicsit nyom is.

És ha még ugyanúgy ma próbálkozok, majd ha ezt kivettem, akkor már könnyebben fog menni szerintetek?

15/l


2011. aug. 6. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fölhelyezed és nincs a helyén gugolj le párszor és akkor elvileg a helyére csúszik.
2011. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor van jó helyen, ha egyáltalán nem érzed.
2011. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte én csak csak a hüvelyem elejéig tudtam feltolni a minit! Aztán egy nap vagy 5-6x kellett cserélnem és estére már egész belejöttem. Másnap reggel viszont már teljesen jól sikerült felhelyeznem. :)


16/L ( én júliusba használtam először tampont)

2011. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos már kivettem az előzőt, aztán először rögtön megpróbáltam másikat berakni, de nem akart sikerülni, aztán tartottam szünetet, aztán még elhasználtam párat, mert nem sikerült egészen betolni (csak annyira, hogy éppen eltűnt, de úgy nagyon kényelmetlen is volt, viszont teljesen megakadt ott), de most végre szerintem sikerült. Annyit csináltam, hogy hát szerintem jobban is lazítottam, mert kevésbé fájt, de úgy döntöttem, hogy nem érdekel, ezt most betolom, úgyhogy megtoltam, és szerintem átment azon a részen, mert most nem érzem már. :)
2011. aug. 6. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Ne használjatok tampont, mert egészségtelen:S
2012. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!