Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászomnak mondhatom...

A nőgyógyászomnak mondhatom ezeket a problémáimat?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek vissza hozzá,egy korábbi betegség miatt,először biztos azt beszéljük meg,de utána el akarom neki mondani a problémáimat(fokozott szőrnövekedés,pattanásosság).Mondhatom neki ezeket miután megbeszéltük az alap problémám?Csak az a baj,hogy sztk-ba megyek,ahol futószalag szerűen megy az egész,és nem tudom,hogy mennyi ideje lenne rám.
2011. aug. 6. 22:46
 1/5 anonim válasza:
Az sztk-ban ugyanúgy meg kell hallgatniuk. És ezekről a problémáidról még jó is, hogy tud. Lehet, hogy a hormonháztartásoddal van valami probléma, és további vizsgálatokra fog küldeni.
2011. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A problémákat meg kéne hallgatniuk, elvégre azért vannak hogy segítsenek megoldani őket, szóval nyugodtan kérdezd meg. Nem fog órákig tartani, esetleg ha úgy gondolja szükséges akkor ajánl valamit, ad tanácsot, ír fel valamit...stb. Úgyhogy kérdezz csak rá :)
2011. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mond el neki, akár PCOS-ra is utalhat a dolog, de az is lehet, hogy olyan gyógyszert szedsz, aminek ez a mellékhatása. SZTK-ban is találhatsz ugyanolyan lelkiismeretes nőgyógyászt, csak sajnos kitartóbb keresgélés és több szerencse kell hozzá, én pl. az I. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán találkoztam eddig a leglelkiismeretesebb orvosokkal, pedig ott tényleg futószalag az egész ellátórendszer (2 beteg fekszik paravánnal elválasztva, 2 vetkőzik, 2 ül a váróban.. ).


Esetleg amit még érdemes átgondolnod és ami a problémádhoz tartozhat: vannak-e hangulatingadozásaid, esetleg a szokásosnál gyakrabban vagy-e kimerült, levert?, hullik-e a hajad?, van-e bármilyen rnedzsertelen vérzésed vagy bármilyen gond a menstruációddal? horkolsz-e? túlsúlyos vagy-e?

Ha bármelyik kérdésre igen a válasz, akkor azt is mond el a nőgyógyászodnak, ezek mind a problémádhoz tartozhatnak.

2011. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad lerázni, és kész. Ha elköszön, mondd meg, hogy lenne még valami, és szépen mondd el a gondodat. Normális nőgyógyász sztk-ban is meghallagat.
2011. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben,akkor megmondom neki,köszönöm:)

Egyébként semmilyen más problémám nincs,a menzeszem teljesen rendben van,nem szedek semmilyen gyógyszert sem,nem vagyok elhízva,nincsenek hangulatingadozásaim,max.menzesz előtt,semmi egyéb,csak ez a kettő.

2011. aug. 7. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!